Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

womenne
28. říj 2009

😀 😀 😀
tak moj muž ked umyva riad umyje len čo je v umyvadle,to čo je na plynaku pripadne na stole už naše nieje a to pride umyt suseda 😀 🙄
-ked si natiera rožok alebo chleba na stole milion omrviniek ale on sprace iba potraviny a spokojne odkrača doobyvačky.Ved suseda uprace 😀 🙄
-vždy ked mam nachystane v pračke biele pradlo hodi mi tam čierne ponožky a slipy 🤐

marianca stou pastou to robim aj ja 😀 aspon nejako im to vratime nie?

lenkavano
28. říj 2009

teda holky já jsem jukla na toto téma ,protože jsem si říkala to téma zní zajímavě tajuplně a přitom tady je normální klasika. 😀 😀 😀 přečetla jsem pár příspěvků a řvala smíchy ,pak už jsem sni nevěděla jestli řvu doopravdy nebo smíchy to bylo slz 😀 😀 😀 😝 z příspěvků Bobiny jsem měla málem v kalhotech. 😀 😝 mám díky vám prodloužený život aspon o 10let. 😉 😉 sem budu chodit často. 🙂

nanabc
28. říj 2009

tak dobre som sa ozaj dlho nezasmiala slzy mi tiekli a kamoške som do telefonu nejaké príspevky čítala a normálne som nemohla dočítať tak som sa smiala.... 🙂 😀 😅

marianca
28. říj 2009

Ešte ma niečo napadlo. V noci som potrebovala ísť na WC a zrovna som dokŕmila malého, tak som muža zobudila nech dá malého odgrgnúť. A keď som sa vrátila čo nevidím. On pako mal cez pleco prehodeného staršieho 4 ročného a masírovl mu chrbát a malinkého mohlo na posteli roztrhnúť od plaču.
A ten môj inteligent ešte na mňa pozeral jak na debila čo sa rozčuľujem a to neopisujem chudáka Fifa, ktorý sa nevedel spamatať prečo ho má ocino uprostred noci na rukách.
Alebo keď som ho v noci poslala po čaj dolu, on tam síce išiel, ale dole sa uložil na gauči a jednoducho spal. A ja môžééém čakáááť....
Alebo som mu kázala nech podrží malého a on zobral vankúš a tááák ho natriasal a čapkal po ňom dokonca aj čičíkal.
Takže ten môj bol v noci úúúúplne nepoužiteľný. 😝 😝 😝 😝 😝

sasiki
28. říj 2009

to s tým strácaním ponožiek majú chlapi v génoch alebo čo? 😀

kacenqa
28. říj 2009

jaaaaaaaaaaaaaaj zase som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀

marianca - teda ten tvoj je fakt nepouzitelny hehehehehe

inac, strihanie nechtov do zachoda je este v pohode, ten moj si ich striha kde pride - v obyvacke pri telke - a to ich necha potom polozene na decke na stoliku, alebo na tacke, na ktorej si prinesie veceru k TV ....a z coho fakt bliju je, ze s takym odstrihnutym nechtom si spara medzi zubami 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

taktiez je oslik potras sa - len miesto penazi z neho zialbohu pada len spinave pradlo 😒 pri posteli ma vecne na zemi zgyndzene aspon 3 tricka a 2 teplaky, a rifle - ako z nich 'vystupi', ked pride z prace, tak do nich zas rano nastupi...a ze vyzeraju jak ozute? kto si to vsimne?! (ved iba kolegyne, ktorych ma 80% z kolektivu vsakze)

berenika39
28. říj 2009

já jsem si tohle téma ted jen otevřela, protože jsem netušila o čem je....

Marianco, normálně jsem se málem udusila smíchy, manža na mě koukal, že mi hrabe, fakt dobrý story, to jako opravdu? 😀 😀 😀 😀

berenika39
28. říj 2009

tak jdu číst pomalu pozpátku.....vypadá celý téma slibně 😀 😀

suki
28. říj 2009

mari, tak to je super 😀 😀 😀 😀

suki
28. říj 2009

tak já mám taky jednu,ale nevím, jak moc to o něčem svědčí 😀
poprosila jsem teďka nedávno MP, aby mi namazal záda, protože mě bolela, tak se do toho pustil a maže a furt přidává ten krém a u toho hlásí: Co to je za krém, ten se úplně celej absorbuje, ten bude dobrej, ale furt si ho musím přidávat, hrozně rychle mizí....a já se podívám a on mě maže sprchovým gelem 😀 😀

helena56800
28. říj 2009

marianca, 😀 😀 😀 😀 no keby si ma videla som úplne splakaná a dusím sa od smiechu. 😀 😀 😀
Klikla som na túto tému len tak, no zajtra to asi musím prečítať od začiatku. Zajtra pár tých príspevkov prečítam
aj MM- teraz spí, keby ma videl tak y si myslel, že mi šiblo - a to som pred chvílkou plakala /čítala som príspevky mamičiek ktorým zomreli detičky/
suky a ked som prišla k tvojmu príspevku tak to už dostávam záchvaty, no je to fakt súper téma 😀 😀 😀

berenika39
28. říj 2009

...no já mám asi doma nějakej exemplář🙂)), kromě ponožek, pasty na zuby a prkýnka nic moc....ale je strašnej chytrolín a já někdy nestíhám....a to mě štve.

Ptám se: už ti přišla výplata? Néééé, ještě néééé.
Za hodinu: miláčku, měla jsi přihlášený aukro, tak jsem na tebe hned objednal tu novou navigaci, našel jsem tam suprovou🙂)))

Takže v podstatě stačilo říct-chcípla nám navigace,koupíme novou. Ale ne, jde na to od lesa.

ianitka
28. říj 2009

berenika 😀

inak klasika, kazdy treti prispevok mam doma - to iste v bledomodrom... riady, ponozky, nechty a kopec veci, ktore sa este urcite zidu

a vrecovku schovanu v gauci ste uz videli? aby sa nahodol nemusel od telky pohnut, ked ju bude potrebovat, tak je tam ulozena... v podstate moja uloha je pravidelne ju menit za cistu

berenika39
28. říj 2009

marianca možná ti měli dát dneska řád lefa na Hradě, za vtipnost 😀 😀 . Jako často je tu na konovi něco vtipnýho, ale představa, jak si ten tvůj poplet děti a krkal se čtyřletým na zádech - neskutečný. Upřímně nahlas až k slzám se řehtám.

lenkavano
28. říj 2009

teda holky vy mi dáváte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už nemmmmmmůůůůůůžžžžžuuu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mimco
29. říj 2009

Nazdárek, jsem na noční a tak tady brouzdám a normálně se směju nahlas 😀 .
Já mám doma taky pěkné číslo.
My máme s ponožkama taky veselo. Manžel ty špinavé zásadně neháže do koše, ale na dno své skříně, jako, že si je třeba ještě vezme protože nejsou ještě moc špinavé. Jedny z práce, pak z motorky, pak od antuky z tenisu.
Tak se mu to tam pěkně kupí a pak se diví, že kde jako má čisté, když jsem prala. Já mu je tam schválně nechala 😀. Pak peru najednou i 30 párů!!!
Taky nechápu jak se dokáže svlíknout na 2x a ty kalhoty s trenkama ze kterých visí ponožky (nechápu jak tam drží) přehodí přes dveře od skříně.
Nejraději a pořád nosí bílé trička, těch máme taky hodně. Nějaké do práce pod košili (pořád je mu zima) a další na doma. Příjde z práce, hodí se do bílého, lehne na gauč a rozbalí si milku, kterou žere v leže. Pár kousíčků se ulomí a rázem je jako prase. Pak mi to tričko nechce dát do pračky, vždyť po doma je to dobrý 😝.
O tom jak se myje v umyvadle, které jsem leštila a stříká všude kolem včetně zrcadla asi nemusím psát, to je chlpaská specialita.
Ještě jsem si vzpomněla, v zimě si večer před spaním dává trenky a ponožky na radiátor, to aby je měl ráno teploučké.

mimco
29. říj 2009

Ještě jedna perla.
Jednou jsem si uklízela ve skříni a třídila oblečení, nějaké které chci vyřadit a darovat a pak jsem měla hromádku na vyhození. Mezi tím na vyhození bylo i nějké starší spodní prádlo, upozorňuji, že né nijak jeté, ale třeba prasklé ve švu, nebo prostě malé atd. Dala jsem to do sáčku k odpadkovému koši. Druhý den jsem to popadla a vyhodila.
Za nějakou dobu sedím v MM autě a koukám co to nemá ve dveřích. S hrůzou jsem zjistila, že to jsou bavlněné kalhotky!!! Moje!!! Tak jsem na něj vlítla jestli je normální 😠, on prostě viděl u koše pytel s věcma, tak to probral, protože chtěl nejaký hadr na přední okno do auta a ty moje spoďáry se mu zdály ideální. Prý co řeším.

mimco
29. říj 2009

Ještě mám něco. Je to snad ten největší trapas, který provedl.
Bydleli jsem spolu asi půl roku v podnájmu u jedněch lidí v rodinném domku. Měli jsem byt v přízemí.
Manžel spí zásadně nahý, kromě peřiny ne sobě nic nesnese. Jednou přišel hodně pozdě z hospůdky s pěknou opicí. Posvlíkal se a zalehl. Nad ránem se mu chtělo na malou a jak byl ještě přiopilý, šel nahý a co bylo horší, nahoru do bytu k našim domácím. Otevřel dveře a stál u nich v kuchyni nahý a oni chudáci zrovna snídali, bylo 5 ráno. Tohle si on ale nepamatoval.
Já jsem se to dozvěděla úplně náhodou od známé, která pracovala s naší paní domácí. Ta to vykládala jako veselou historku v práci. Já tu známou pak potkala v obchodě a ona na mě, že mám ale manžela pěkné číslo, no stála jsem jak opařená.
Doma to říkám manželovi, ten vyvalil oči a pak říká, do pr..le, tak se mi to nezdálo, já jim tam fakt vlezl.
No prostě, u rodičů měl pokojík dole a byl zvyklý v noci chodit na záchod do patra. A jak se prostě vzbudil, že jde na záchod, myslel si, že je doma a atomaticky šel nahoru. Ale prý je slušně pozdravil a zase odkráčel!!! Ještě, že tak 🙂 .

nanabc
29. říj 2009

tak ja som si myslela že nemám to doma až také hrozné po prečítaní príspevkov ale čo sa nestalo včera doprala práčka a vyťahujem prádlo a ten môj génius nechal desinu kľúč v monterkách a tak som to celé oprala. Nechala som mu ho takto vypucovaný na práčke a čakala som kým príde. Začal sa smiať a výťazoslávne povedal miláčik to nie je desina kľúč ale dvanástka 🙂 . Ako keby to niečo menilo na veci.

Ako a o tej nepoužitelnosti v noci môžem písať básne. Najnovšia že pes nám ušiel a dostal sa na strechu domu zozadu a pochoduje o sto dvesto a ja som už mala neviem aké fantasmagorie že nás vykrádajú a neviem čo. Dupot po streche no ale mohla som ním ani pohnúť. Uplne ma mal na saláme. Už neviem a budila som ho s tým že miláčik môj rýchlo rýchlo sa zobud niekto nám chodí po streche
🙂
tak už ozaj neviem čo by ho zobudilo 😀

pancake
29. říj 2009

to my sme mali na navsteve znamych a boli u nas vcelku dlho asi mesiac, lebo nemali kde byvat, tak sme im ponukli ze zatial mozu u nas doma....
ja obedujem za stolom a on /navstevnik/ si stikatkom striha nechty po stojacky nadomnou a pozera sa na mna ako jem. 😝 😝 😝 😝 😝

ianitka
29. říj 2009

😝 😝 😝 pancake to si nechcem ani predstavovat

helena56800
29. říj 2009

Ženami vybraný najlepší E-mail roku!!!

To nemá chybu !!!
Otec sa vracia z práce a vidí ako jeho deti sedia v pyžamách pred domom a hrajú sa v blate s prázdnymi škatuľkami od pizzy a číny, ktoré sú rozhádzané po celej záhrada.
Vrátka na ulicu sú otvorené dokorán, práve tak aj dvere od auta, vo vnútri leží pes čerstvo vyváľaný v blate a nikde ani stopa po druhom psovi.
Muž vošiel do domu a uvidel ešte väčší neporiadok. Lampa prevrátená a behúň skrčený pri stene. V prostriedku izby hlasito hrala televízia a jedáleň bola zahádzaná hračkami a rôznymi dielami šatníku.
V kuchyni to nevyzeralo lepšie. V dreze stála hromada riadu, rádio hralo na celé kolo, ostatky raňajok rozhádzané po stole, navrchu na obrúskoch leží mačka. Chladnička otvorená, psie žrádlo na podlahe, rozbitý pohár pod stolom a u zadných dverí kôpka piesku.
Muž rýchlo vybehol po schodoch, pričom stúpal na ďalšie hračky a šliapal po oblečení.
Ale nepozeral na to, len hľadal svoju manželku. Bál sa, že je chorá, alebo sa jej niečo vážneho stalo. Videl ako dverami kúpeľne presakuje voda. Pozrel tam a uvidel mokré uteráky na podlahe, rozliate mydlo v kope špinavého prádla a medzi všetkým ďalšie rozhádzané hračky. Kilometre toaletného papiera sa vinuli medzi tým všetkým a zrkadlo a steny boli pomaľované zubnou pastou.
Rýchlo sa otočil a ponáhľal sa do spálne, kde našiel svoju manželku, ležiacu v posteli a čítajúcu knihu.
Pozrela sa na neho, usmiala sa a spýtala sa ho ako sa mal celý
deň.
Pozrel sa na ňu nedôverčivo a spýtal sa: "Čo sa tu dnes stalo?"
Usmiala sa znovu a odpovedala: "Pamätáš sa, drahý, že každý deň, keď sa vraciaš z práce, pýtaš sa ma: "Čo si, do riti, robila celý deň?"
"Áno," odpovedal muž neisto.
"Tak dnes ........... som nerobila nič!"

helena56800
29. říj 2009

Modlitba, aneb ženami zvolený Nejlepší E-mail roku!!!
Milý Bože:
Chodím každý den do práce a dřu 8 hodin, zatímco má žena si pěkně sedí doma.
Chci, aby věděla, co musím vydržet, tak tě prosím, dovol, aby její tělo bylo prohozeno na jeden den s mým. Amen."
Bůh, ve své nekonečné moudrosti, splnil mužovo přání.
Příštího rána, se muž probudil jako žena.
Vstal, udělal rychle pro svého druha snídani, nakrmil psa a kočku, probudil děti, připravil jim šaty do školy, dal jim snídani, zabalil obědy a odvezl je autem do školy.
Přišel domů, sebral věci na čištění, vzal je do čistírny a stavil se v bance, aby uložil peníze.
Šel na nákup k zelináři, k řezníkovi a do mlékárny, pak jel domů, vyložil nákup, zaplatil účty a zapsal vše do účetní knihy.
Vyčistil bedýnku na kočičí výkaly a vykoupal psa.
To už byla 1 hodina a on spěchal, aby ustlal postele, vypral, vysál prach, zametl a vytřel podlahu v kuchyni.
Běžel do školy vyzvednout děti a po cestě domů se s nimi pohádal.
Připravil jim mléko a sušenky a postaral se, aby udělaly domácí úkol.
Pak vyndal prkno na žehlení a při žehlení se díval na televizi.
V 16.30 začal škrábat brambory a čistit zeleninu na salát, obalil vepřové řízky a nakrájel čerstvou fazoli na večeři, večeři připravil, prostřel pro druha a děti.
Po večeři, nakrmil psa a kočku, uklidil kuchyň, pustil myčku na nádobí, poskládal prádlo, vykoupal děti, uložil je do postele a přečetl jim pohádky.
Ve 22.00 byl vyčerpán, ale jeho každodenní povinnosti ještě neskončily; šel do postele, kde se od něj očekávala soulož, což zvládl, aniž si postěžoval.
Dalšího rána, sotva se probudil, poklekl u postele a řekl...
"Bože, nechápu, co jsem si představoval.
Jak jsem se mýlil, když jsem záviděl své ženě, že si může být celý den doma.
Prosím, snažně tě prosím, mohl bys to vrátit zpátky?"
Bůh ve své nekonečné moudrosti odpověděl:
Můj synu, vidím, že sis vzal ponaučení a velmi rád bych všechno změnil, jak to
bylo, musíš ale počkat devět měsíců.
Včera v noci jsi totiž otěhotněl."

katrin21
30. říj 2009

ahojte baby... kukla som do tejto "zahadnej temy". ze o com to je, a musim povedat ze som si precitala prvu astranu a straaaasne som sa nasmiala.... ako jedna z bab pise, uplne sa mi to v hlave pred ocami animovalo 😀
a citajuc tie "hroznosti" som si mozno aj uvedomila, ze vsetko to, co mne vadi na mojom chlapovi je asi len slaby cajovy odvar oproti tomu co mate niektoré doma 😀
A to prvae po vcerajsku, kedy som mu povedala, ze si musi vsetko dobre premysliet... mame totiz same problemy v poslednej dobe, teda hlaven z jeho ex, kt., ani 5 rokov od rozchodu neda pokoj a ja uz na to nemam sil.. ze ci potrebujem toto vsetko, ci by som nemala lepsi zivot sama.. proste asi neviem co chcem.
A k tym zahadam... aj mne sa vyparuju z pracky ponozky, a obcas tam dam par a vytiahnem nepar... a napr. moj drahy uz 6 mesiacov montuje kuch. linku, kt. sme kupili do prenajateho bytu, taku najlacnejsiu asi za 130€ a uz od jari stoji na chodbe... v auguste sme presli zo stadia " krabice na chodbe a v spalni" do stadia " zmontovany korpus na chodbe a krabice v spalni" a nie a nie to dokoncit... uz mi z toho šije !
takze momentalne asi prevažilo to, ze je " nezodpovedny" v tom zmysle, ze vsetko 100rokov odklada, vsetko mu treba 100x pripominat.. ale zas vie si oprat, aj ozehlit ked trea, aj riady umyje.. aj dlažku vytrie... tak ja vam neviem.... 😀 co je pre zivot dolezitejsie... pomoc v odmacnosti, alebo starosti s mnohymi vecami okolo toho...

nanabc
30. říj 2009

akurát ma napadla historka moja kolegyna z práce má muža zahoraka a hovorí že ked boli deti malé ona išla k lekárovi a on zostal doma s deťmi. Byvajú v rodinnom dome a že ked prišla domov otvorí obyvačku a tam videla hrôzu. Muž zatože pršalo a deti sa chceli hrať na piesku tak im do obyvačky priniesol táčky s pieskom šak nech sa hrajú. Skoro ju vykotilo. Ale vynašiel sa. 😀

kacenqa
31. říj 2009

baby ale viete co mna vzdy dokaze maximalne nasrat? 😠 😠 😠 ten moj chlap si dokaze najst nejhaku hovadinu, co objavi, alebo co poviem, ze bolo by dobre DAKEDY spravit, ked bude cas, no a jasnozrejme, ze on to v TOM MOMENTE musi ist robit....a ja do vyvrtky....jak dneska....mame doma kumbal a trosku plesnivie roh jednej steny, no a v obchode som natrafila na celkom slusny pohlcovac vlhkosti, tak som ho zobrala. no a dosli sme domov, nakup sa valal vsade po byte, ja som sa ponahlala malej hriat obed no a moj muz???? ano, spravne, podujal sa hned instalovat odvlhcovac, no a pri tej prilezitosti zistil, ze ta stena zas zaplesnela, tak iniciativne chytil savo a zacal to cistit 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 ja osm muslela, ze ma porazi!!!!! mala lietala horedole, nervozna, hladna, ja som zakopavala o nakup na kazdom kroku a moj muz zalezeny v kumbale 😠 😠

ako na jednej strane chvalyhodne, ze to chcel hned spravit, ale urcite by to bolo pockalo este pol hodinu, kym sa mala nenaje (alebo aspon tych 5 minut, kym jej ten obed nachystam) ale nie! u nas sa vsetko musi robit HNED, ako to veducemu zemegule dopne.... 😠 😠 😠 😠

fanda156
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tomasek06
15. lis 2009

Co to je??????

berenika39
15. lis 2009

přece záhadný muž 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
15. lis 2009

a vy ste to nerozlúštili? 😝 😝 fuj