Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

dulkagabulka
10. dub 2011

@suezana oki

Pridam vcerajšiu prihodu...nie je to perla mojho dietata,ale Perla mojho muža..
Och..baby...včera ma dcera s frajerom pozvali do suschi baru...Ked som prisla domov, medzičasom prisiel moj manžel...zrak mi najskor padol do kuchyne, kde stala doza, v ktorej sa pacovali makrely na gril...do nosa mi udrel typicky zapach,či vona, surovej ryby..otočila som hlavu dolava, to som sa este vyzuvala a volam na muža: Ty si si piekol rybu??
medzitym som však už prešla do obyvačky, kde sedel zaujato pred televizorom a oberal posledne zvyšky SUROVEJ ryby..na tanieri svietila hlava s komplet vybielenou stredovou kostrou a on si oblizoval prsty...
na moj neuveritelny pohlad a otazku zareagoval až po chvilke, ked mu v hlave "zasvietilo" a položil otazku: To bolo surove??? ..vraj sa čudoval, že bola ta ryba akasi divna a že taka vláčna ..
Nuž skončilo to tak, že jeho začalo napinat a ja som sa smiala niekolko minut tak,že mi tiekli slzy prudom, takmer som sa zadusila smiechom...
Ještě větší sušista, jako jsme si mysleli
však on uuuplne zdegradoval moje kucharske umenie...mimochodom vo vedlajšej doze mal rybu upečenu...aaaach jaj...tak toto dokaže fakt iba chlap...

suezana
10. dub 2011

@dulkagabulka to je neuveriteľné, hrozne sa mi to páči 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pozdravujem manžela 😅 😀 😀 😀

dulkagabulka
10. dub 2011

@suezana veru neuveritelne...dnes je to u nas tema rozhovorov čislo jedna...fuu...sa šulame všetci...ked som dnes ukazala detom tu krabičku s poslednou neupečenou rybou, všetci sme konsternovane hladeli a divlili sa, že AKo je vobec možne, si toto pomylis s upečenou rybou...slizke..hnusne...brrrr

inak..par takych pribehov s mojim mužom este mam ...možno niekedy sem hodim

jarunka111
10. dub 2011

@dulkagabulka veselé 😀 som sa tiež pobavila. Už len tá predstava surovej ryby 😖....uff, silný má žalúdok 😉
Práve dnes som si povedala, že by tu mohlo byť niečo ako "perly našich mm", lebo: išla som robiť slivkový koláč, mm som napísala lístok do obchodu, čo treba kúpiť. A okrem iného som tam jasne napísala aj slivky (zásoby už došli, tak musia byť dobré aj kupované). A on mi z obchodu volá, že nevie koľko má kúpiť (som zabudla povedať, aby to vyšlo na 1veľký plech) to by bolo v pohode. Ale keď mi oznámil, že musí kúpiť také v konzerve, lebo živé nemajú, tak ma skoro rachlo! 😀
A tiež mám všeličo, len nie vždy mi je do smiechu 😉

evaje
11. dub 2011

@dulkagabulka 😀 😀 😀 Tak já nežehlím, protože mě to připadá jako zbytečné, že bych přestala i vařit? Nakupovat se dá i přes internet , to by bylo ušetřeného času...😀

zuzanka7117
6. srp 2011

Toto je fakt super tema......vzdy mi zlepsi naladu... 😀

suezana
7. srp 2011

mm čítal návod na použitie chloridu draselného (dúfam, že som to dobre napísala 😅 ) a keď som prechádzala okolo - pozrela som na neho, čo robí a on si mrmlal a pritom pozrel na mňa a podotkol: a nemáš mi pritom fajčiť 😒 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanka7117
10. srp 2011

Moj drahy je super, az na nejake malickosti, co sa daju prehliadnut.......tak napriklad, to ze stale nieco hlada je normalka, kde nieco odbali, tam necha papier, do kosa je asi dalekoale najviac sa mi paci (nepaci) jeho sposob varenia. Vari vyborne a hlavne rad, comu sa tesim, lebo varenie nepatri medzi moje oblubene cinnosti. Ale to jeho upratovanie kuchyne NA ETAPY ako to nazyva, nema chybu. Vari napriklad 2 hodiny, ale upratat mu trva po cely zvysok dna.......umyje par riadov, necha odkvapkat, medzitym si pusti pesnicky, alebo cumi na internet, po hodinke ten riad odlozi, umyje dalsich par kuskov........a takto otoci aj 5-6 krat, az je vecer......a to je ten lepsi pripad, ked sa mu chce. Ked sa mu nechce a ja pridem domov, vidim ten bordel, chcem to ist poumyvat, co by mi trvalo asi polhodinku tak ma presvieca, ze aby som to nechala, ze on to urobi. To mi opakuje cely vecer az si to nakoniec umyjem rano cele pozaschynane....no hroza.....najradsej mam ked som doma aj ja a varime spolu.....cize on vari a ja mu robim poskoka, vsetko chystam a zaroven spratavam.....ale vyhovuje mi to, ked dovarime, je v kuchyni poriadok....🙂....on sa len rozculuje, ked mu 5 krat umyjem varesku, s ktorou stale miesa.....🙂

pifina
10. srp 2011

@zuzanka7117 to s tou umytou vareskou som myslela, ze je specialitou len mojej mamy 🙂

zuzanka7117
10. srp 2011

@pifina proste vidim, ze je to spinave tak to umyjem....ale niekedy sa spamatam vcas..... 😀

cobhan
12. srp 2011

@dulkagabulka ahoj, to ten moj ma celkom rad surove ryby. Ked chyti makrelu, nafiletuje si ju, namoci do sojovej omacky a wasabi a uz sa laduje. Ako rybar by asi omylom surovu rybu nezjedol, zato ma uzasny dar zjest z chladnicky klucove suroviny na pripravu obeda alebo vecere. A mna potom slak triafa ked idem varit a zistim, ze mi nieco chyba ( zaujimave je, ze to nieco tam este rano bolo).

maroli
12. srp 2011

Dnes som maleho isla polozit na gauc aby sa napil caju z flasky a tam upotene fusakle.Smarila som ich na chodbu na zem.Neuverite,o chvilu pridem do kuchyne a ponozky na kuchynskej linke!!

zuzanka7117
13. srp 2011

@maroli asi by ma slak trafil.........🙂

hugoleon
2. lis 2012

Moj drahy manzel nema schopnost posudit, ci je nieco pokazene, skysnute mlieko, polievka a podobne...ale rokmi sa to zlepsuje.
Spominam si na prihodu este spred hadam 8rokov...ked sme boli (este slobodni) na chate a on nasiel jogurt, zjedol asi polovicu a potom sa opytal,ci sa mi nezda nejaky divny? Uz z pol metra som ho citila a varvim mu, ze je brutalne skysnuty 😠 , aj ked, podotykam, ze bol este v zaruke), a on,ze : "A mal dajake vydute viecko, ale som si myslel, ze je len PRESLAHANY " 😀 😀 😀
No uz som kadeco pocula, ale o preslahanom jogurte este nie 🙂

cobhan
7. lis 2012

@hugoleon tak to mi trosku pripomina mojho byvaleho, ten tiez nedokazal identifikovat pokazene jedla - dokonca ani zelena farba pre neho nebola jasnym znakom pruseru 🙂

evaje
22. únor 2013

nad ránem nás probudil syn, že se počural. Když ho večer nepošlem před spaním, tak se mu to sem tam stane. Spí tak tvrdě, že ho to neprobudí. Samostatně si vzal čisté pyžamo, špinavé odnesl do koupelny a šel si lehnout k nám do postele. Vstala jsem brzy ráno (v 5,30h) a šla na celý den do práce. Manžel měl volno. Když jsem se večer zeptala, jestli mu dal postel do pořádku, tak prohlásil " ne,já myslel, že už máš tohleto pořešené". 😕 Nooo, vyvalila jsem oči, zeptala se, kdy že si myslí, že jsem to jako řešila, když jdu z práce. Prý neví. Toš já taky nevím. Jdu to vyřešit

misskisa
2. zář 2013

Trochu to tu chcem ozivit, myslim totiz ze je to super tema. Tiez som si myslela ze moj drahy je v niektorych veciach divny ale tu vidim ze su vlastne vsetci rovnaki.... Veci ako rozhadzane pradlo vsade po gauci, stolickach a pod. su normalne aj u nas, pracku nikdy nezapol, ale pred dvoma dnami umyl okno!!! Tento moment som zvecnila a budem mu to stale pripominat 😀
Otazky typu kde mam toto a hento su tiez bezne, 'kam si mi to dala?' pricom veci maju v skriniach svoje miestol. Kym mu nieco nepoviem priamo tak mu to proste nedojde. Najviac ma vytaca ze on si sula cigarety no a svoj tabak, papieriky a filtre ma porozkladane po celom konferencnom stoliku, natrusene, proste bordel a bije to do oci, ked mu to dam do krabice a odlozim tak je ofucany ze kde to ma. Teraz sme sa prestahovali a zatial zijeme v bojovych podmienkach ale ked uz zariadime, dufam ze si od niektorych veci odvykne lebo prisaham ze raz mu ten tabak vyhodim von oknom!!! 😀 😀 😀

ajvetka
12. zář 2013

moj chlap je taky isty ako ti vasi... ale ked som nasrana, tak sa snazi byt extra pozorny, usilovny a vnimavy. A RAZ umyval podlahu!!! Ked som ho pri tejto cinnosti zbadala, tak som mu povedala: Kto si a co si urobil s mojim manzelom 🙂

bayuska
12. zář 2013

Tak teda ja na toho svojho nemozem kriveho slova povedat zatial, sice oblecenie kazdy vecer ked pride z prace len vidim ako leti okolo mna, ale ked treba tak poupratuje aj umyje riad (okrem hrncov - to len vynimocne) sice tiez dakedy, ked sa mu bars nechce, povie ze on to spravi, odnesie to do drezu "Vymocit" a potom sa na to "zabudne" ale tak uprimne, komu sa furt chce robit ze ? 🙂 dokonca kazdy tyzden mi pomoze aj s jeho najvacsim nepriatelom - vysavacom 🙂 mame dva, takze si to furt rozdelime a je to hotovo za par minut 🙂 takze na mm fakt zleho slova v tomto nepoviem... ale zato moj ocko... to uz je ina kava... on nic nerobi, okrem okrikovania, ze treba popratat a tak ja permanentne kazde 2 roky vyhorim a mame bordel kym sa tato aspon trochu nerozhybe (samozrejme ten jeden krat je akoby na dalsie dva roky dopredu :-/ ), teraz, ked zijeme vsetci traja spolu, to tu bolo zas az nakoniec navrhol, ze sa budeme striedat.... (to navrholl ked spravil ten prvy krok po mojom neupratovani 🙂 ) lenze on siel na dovolenku, teda dva tyzdne sme sa nestriedali ale mali sme to pod palcom my dvaja s mm... tak sme logicky cakali, ze ked sa vrati, je rada na nom, v sobotu sme sli na svadbu, kludne som si pospala do 9, skocila na PC, isla som uvarit obeed pre nas aj pre maca s tym, ze sme este museli ist kupit kvety, dat opravit auto, vsetci do sprchy a o 2 ist na svadbu... a milostivy panko o 10:30 dosiel do kuchyne, ze treba popratat, lebo po svadbe chce pozvat rodinu na navstevu.... no do mna 1000hromov... a zevraj som si to mohla aj sama domysliet, ze treba popratat.... no myslela som ze ho vyhodim von balkonom....v preklade, ked je rada na nas, sme na to sami a ked je rada na nom, kazdy mame jednu miestnost plus svoju izbu.... a kedze nam trebalo ist opravit auto tak som aj tak schytala dva rajony aby mm mohol ist a vratit sa vcas.... a viete ako holka... saty, vlasy, mejkap..... no dako sme to stihli, ale .... este si tatko zmyslel, ze pojdeme pesi, aj ked bolo necelych 9 minut do zaciatku a urad na druhom konci 2 blokov a s nami babka, pri pripomienke, ze nech zas nemeskame a aj s ohladom na babku ze berieme auto sa nam vysmial a sli sme peso.... chuda sesternica nebola velmi nadsena, ale neboli sme zdaleka jediny (nastastie) ... ja mam zajtra skusky a po skuskach ma chce vziat mm na romanticky vikend... ale to este po skuskach musm naletiet domov, lebo inak by bola v pondelok 3. svetova,ze oco to tu musel pratat sam... (ak vobec bude rpatat...som zvedava, ako dlho mu to vydrzi) ... a este taka pikoska... raz sme sli prec a ocko mal vlhke ponozky... samozrejme jeho genialny napad z policajnej hlavy... strcit ich do mikrovlnky... vtedy sme este byvali s babkou... ach, no neviete si predstavit toho smradu tam.... a kriku :D oni mu tam zhoreli 😅

adri266
13. zář 2013

tak pridam aj ja nieco. V den porodu som sa zobudila na to, ze mi odiekla plodova voda. Ked manzela budim a vravim mu, vstavaj, ideme do porodnice, pytala sa ma rozospato, ci nechcem zavolat /o 3.30 rano/ gynekologicke , ci to naozaj zacina porod 😀 😀 😀 Z PO do SL som to s kontrakciami kazdych 7 minut odsoferovala ja, kedze on bol ako buchnuty po hlave...vsak este bola tma, nie? 😎 😎 Ked som sa vratila z porodnice, vecer si idem lahnut a pytam sa ho, ci menil postelne pradlo, kedze mi tam vytiekla plodova voda. A on, ze nie, vsak naco, to uschlo 😀 😀 😀

alicuocka
3. říj 2013

ja som si spomeula na super prihodu :D ked sme spolu zacinali byvat, stale nechaval polozene pouzite hrnceky a taniere vedla dresu. nepomohlo nic, az raz... ma taky skvely zvyk, ze si kazde rano urobi granko s mlieckom. mame na to aj specialny granko poharik s cervenymi bodkami... potom si s tym sadne na gaucik a pozera spravy. dovtedy kym ho nevypije sa neprezlecie ani nic :D raz som vsak prisla do kuchyne, drahy obleceny a na stole polozene jeho skoro cele granko. tak sa ho pytam
"milacik a ty uz si neprosis, nechuti ti?"
"jeeej, ja som ho nevypil" a teda riadne sa schuti napil. okamzite to vyprskol do dresu a strasne zle sa na mna pozrel a zacal mi nadavat, ze co som to urobila, a preco som na neho taka zla
az ked sa po chvili upokojil, mi povedal, ze on tam dal vodu aby sa to odmocilo :D :D :D
odvtedy ide vsetko pekne do dresu, nikdy nic nennecha vonku. to radsej ten riad komplet cely umyje :D
doteraz mi neveri, ze som to neurobila naschval...

evaje
29. říj 2013

@alicuocka jeden z mála, co se poučil?
Můj muž si včera do cocacoly nalil mléko. Chtěl si udělat kávu. Zapl koncici na vodu a jak vypla nalil vodu do hrnku. A protože už měl na lince chaos v hrncích, tak se spletl. Na štěstí se tomu sám zasmál a vypil to. Prý to nebylo zase tak špatné😉 Takže předpokládám, že u nás hrnky budou dále postávat špinavé po kuchyni a čekat na svou zachránkyni, co příjde a pošoupne je do vyššího levelu=myčky 😉

alicuocka
30. říj 2013

@evaje tak to je super chlap. aspon ze to hrdinsky vypil 🙂

evaje
31. říj 2013

@alicuocka To jo, ale co ho vytrestá, aby se poučil ? 😀

mrsbrown
5. črc 2014

@adri266 oh moj boze...teraz sa rehocem jak kon :D :D

ivasad.
8. črc 2014

Dala jsem do lednice salátovou okurku a kefirové mléko, a říkám manželovi: nevypij prosímtě ten kefír, budu večer dělat okurkový salát.
A co myslíte, večer otevřu ledničku, mléko na svém mistě a okurka sežraná. 😅

zuzann2017
16. srp 2014

Ach baby... Ja sa tu tak smejem... V tolkych veciach najdem svojho muza🙂
Vcera som mu robila este vecer nieco podzub a ked dojedol, vstal od stola a nechal na stole tanier a vsetky koreniny, chlieb a milion veci... Tak mu vravim, ze nech si to milacik pekne odprace.
Viete co urobil???
Komplet vsetko prelozil na kuchynsku linku a nechal tam, cca 2 metre od stola🙂 som myslela ze ma svihne🙂

No a dnes mu vravim, milacik, dones mi prosim ta oprate pradlo hore, vyvesim ho.....
A viete co mi doniesol?🙂))
Oprate pradlo stalo vedla pracky v kosi na bielizen a v pracke som uz mala nachystane dalsie na pranie... Tak on vytiahol celel toto spinave pradlo, hodil to do kosa k cistemu a ako hrdina mi to priniesol...🙂)
Ja som sa nevedela dosmiat🙂
Vsak spinave k cistemu... Ze mu to netrklo .. Ved to spinave bolo suche!!!🙂)))