• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zákon o zrušení interupce. Co si o tom myslíte?

8. března 2012 
jj a to je dobře...měla by si to tu prčíst KDU s církví ..jenomže těm o názor lidí vůbec nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to taky nechápu, ale jsetli to projde a bude se o tom jednat, tak potěš... S ohledem na hojnou účast našich politiků a jejich mozků na takových jednáních... Myslím že jak to půjde k hlasování tak to neprojde jedině v případě že u toho bude nalepené snížení platu politiků, nebo omezení jejich imunity... :frowning2:
28. bře 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikca tak to máš naprostou pravdu :wink:

Doufám, že zdravý selský rozum vyhraje :dizzy_face:
28. bře 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pist, u nás bysme asi bez HA nejeli :grinning: takový metody jako přerušovaná soulož a pod. nekomentuju a kondom nevyhovuje především mě :grinning:
notak to by mohlo klapnout ..že to odloží mataharyy :grinning:
no, je možný, že to zas prosadí výměnou za něco :rolling_eyes: tyhle kšefty vidíme furt :rolling_eyes:
28. bře 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter nápodobně, kondom u nás taky neeee a HA bylo fajnové řešení, které vyhovovalo nám oběma a hlavně mě zkrátilo a upravilo cyklus a hlavně snížilo šíleně bolesti, které jsem bez HA měla :wink:
28. bře 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je smutný fakt :angry:
28. bře 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prej veřejné blaho, banda volů je to
28. bře 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady by se dala vyjmenovat celá ZOO, ale chudáci zvířátka si to nezaslouží, takže proč je přirovnávat k politikům :wink:
28. bře 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pist, nápodobně :wink:
28. bře 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by zajímalo z kolika odborníkama tento nevrh konzultovala KDU...by jim to asi vysvětlili :angry:
myslím že celá sněmovna škytá, nebo jim přinejmenším hučí v uších :slight_smile:
autor
holky vy jste to teda rozjely :grinning: :grinning: jste dobré a jste mi moc sympatické :wink: :wink: nemůžu nic jiného než s vámi souhlasit :slight_smile:
28. bře 2008 v 19:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki, však kdo viděl ten pořad, tak mu musí vřít krev v žilách :grinning:
28. bře 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přesně tak mně teda včera vřela, že jsem si musela vyvětrat jaký mně bylo horko :grinning: :grinning:
28. bře 2008 v 19:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tada mě vře i bez pořadu, tak jsem zvědavá co budu říkat až to večer uvidím to bude zas bezesná noc :rolling_eyes:
28. bře 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten knez nebo co to bylo za mikulase v te diskuzi s tim krizem jsem videla osobne u S.Anny kde pracuje ma teta hlasat ty jeho nesmysly a hulakat na lesy jak vul!stal pod okny gynekologicko porodnickeho odd.a rval a rval ..no debil no co na to rict..a nejlepsi bylo jak rikal tomu lekari,ze ona ta antikoncepce je vlastne jedna co zabiji dite kdyz uz se to stane a zena otehotni a druha je dobra viz kondom ale prasky prej to to to ..a kdyz se lekar ptal z ceho cerpa at ho pouci nerekl nic jen ze ma 6deti..chudaci..dnes sem cetla jak soud vratil deti nejakemu magorovi co si o sobe mysli ,ze je jezis a deti tyranizoval tim,ze jak budou zlobit sezerou je cervy a jine nesmysly teda takoveko magora mit na dosah tak se neudrzim :angry:
28. bře 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak teda musím říct, že mě těší, že i holky, které jsou věřící, tu píší rozumné názory a nejsou fanatické a nekompromisní, jako ten kněz včera. Protože s něho se mi ježily všechny chlupy na těle. Fanatiky nemůžu vystát a to v jakémkoli směru, kdykoli a kdekoli. Pro mě je jakýkoli fanatismus špatný a nikdy to nic dobrého nepřineslo.
28. bře 2008 v 19:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: mikulas? ty co slovo to perla, se asi potrhám smíchy :grinning: Ten ježíš, to je ten jak to bylo kdysi v telce, že se ty děti báli jen promluvit, či se pohnout :angry: ?To mu je jako vrátili :frowning2:
28. bře 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem shlédla celý pořad a nemůžu říct nic jiného, že ten kněz je blbeček. Jestli to takhle vidí, tak je to normální fanatik a patřil by proplesknout, aby se probral...
28. bře 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cumacek myslím, že ani ten průplesk by mu nepomohl :frowning2: :unamused:
28. bře 2008 v 19:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
No se těším na večer :angry: Ten asi dostane jmen :wink:
28. bře 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
matahary jj vratili ,ale nevim jestli je to primo on pac ja si na to moc nepamatuju ale cetla sem to v nejakem deniku myslim ostravsko?tak nejak.jen titulek a par radku ja na to nemam nervy to cist po dnesku uz fakt ne :confounded: jj jsou to mikulasi jeste ,ze mam kolem sebe humorne lidi co to chapou :grinning: bacha az se budes trhat at nenadelas svincik kdo to pak bude uklizet :grinning:
28. bře 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde se da ten porad shlednout? Nekde na netu? Asi jste to tady nekde psaly, ale nenasla jsem to. Moooooc rada bych se na to podivala :wink: .
28. bře 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byla nova?ja uz nevim ale na netu maji snad archiv a tam to jde dohledat kuknu po tom mmt
28. bře 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: si uklidím, neboj :confused: :grinning: No v tom případě ať žije santa :grinning: :grinning:
28. bře 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mataharyy, tak s tím počítej, budeš mu nadávat od tý doby co hubu otevře až do doby než ji zavře, protože jeho první slova jsou že potrat je vražda :angry:
28. bře 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja na tv moc nekukam na cem to bylo a jak se ten porad jmenuje prosim?
matahary: :grinning:
28. bře 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek