• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zákon o zrušení interupce. Co si o tom myslíte?

8. března 2012 
teda holky :grinning: jen se vzdalim na pet kroku, vratim se a hned dikrobraz a mrtvy pes :grinning: Eli, to je tezka podpasovka :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tic, škoda, že ses nevzdálila na deset, třeba bych z paměti ještě něco vydolovala:grinning: ale myslím že ne, dikobraz a mrtvej pes ve mě zanechaly nesmazatelnou stopu nejblbějšího snu zřejmě už na věky :sweat_smile:
30. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem mela sen o polamanem mraveneckovi prekladanem do anglictiny, ale mas pravdu, domu mrtvemu psovi se to fakt nevyrovna :grinning: Sakra, ten byl tezky :grinning: :grinning:
30. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, mraveneček mě taky dostal:slight_smile:, ale pes a dikobraz jsou opravdu těžký kalibr.
30. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam nejakou bujnou fantazii v tech snech....chtelo by to vylozit, co to vlastne znamena :grinning: :grinning:
30. bře 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš snad radši ani né:slight_smile: nebo až po té adopci, nevím nevím, jak by se tvářili na ženu, budoucí matku, které se zdá o mrtvých psech a polámaných mravenečkách :sunglasses:
30. bře 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahodou, polamaneho mravenecka jsem chtela pro sve ditko, abych je mohla vzdelavat..... :grinning: :grinning: :grinning: ale preklad me tezce zklamal :grinning: :grinning: Asi to poslu prelozit do Indonesie, tam skvele prelozili navod na vareni nudli do cestiny :grinning:
30. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No se omlouvám za absenci, ale nějak jsem musela končit v práci :wink:
Jinak jak tak koukám , máš opravdu veselé sny... Jak se ti podařilo vysnít si mrtvého psa a dikobraze??? Asi mi nějak unikla pointa, no a mraveneček, ani nemluvím :sweat_smile:
2. dub 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedavno jsem se divala na DVD z svedectvim jedne ženy, ktera byla mrtva, ale se vratila.Vipravela o tom, že viděla raj i peklo. Nadherne povidani o nebi a hrozne o peklu.Po celu dobu ji doprovazel anděl.Ale tady chci napsat k tematu-o potratech.Me se to moc dotklo.V pekle ona uviděla nadobu, ktera byla plna...lidskich zarodku.Ty zarodki kričeli-maminko,nezabiej, ja te budu milovat,jen me ne zabiej. Kdo to jsou?- zeptala se ona andela.Anděl odpoveděl-to jsou oběti potratu. A proč oni tady? Andel odpovedel-čekaji na soud, oni budou svedčit proti sve mamince.
My jsme na teto zemi jen na chvili, at chceme nebo ne, zemřeme.
Ale pak ona se všimla, ze nektere z nich mizi-jeden,druhy...ona se zeptala andela-kam zmizeli, oni se rozpouštěji? Andel ji odpovedel-ne, maminka ucinila pokani, a ta duše se vratila k Bohu-ona uz ne bude proti ni svedčit.
4. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia7 nejsem verici a asi me tady nektere snazilky ukamenujou, ale muzeme byt vdecni ze zijeme v dobe kdy mame moznost se svobodne rozhodnou. Potraty se delaly po staleti a tajne a vetsina zen zemrela v bolestech, dneska je vsechno diskretni a moznost otehotnet a zacit znovu je tady vzdycky. Nasledky na zdravi zeny to vetsinou nezanecha. Osobne nazory jako potrat je vrazda jsou sobecke, protoze kdyz se zena ocitne v situaci kdy partner nejevi zajem, odmita dite prijmout a nest jakoukoli zodpovednost, potom tiziva financni situace, treba jeste nedokoncena skola atd. Proc by teda zena mela znicit zivot sobe a hlavne svemu diteti? Takove dite si nasledky ponese cely zivot. Dite by melo mit oba rodice, kteri jsou vyzrali a alespon trochu schopni mu zajistit zivotni stabilitu a vzdelani. Kdyby se potraty zrusily vite kolik by pribylo novorozenat pohozenych v popelnicich a baby boxech?
3. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy z Vás, které přemýšlíte nad interrupcí nebo jste jeho zastánci, prosím, podívejte se na toto video!! http://a1.tv-mis.cz/tv-mis/v1500/nemy-vykrik-1500kb.wmv Třeba změníte názor.
1. bře 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bubbly a není spíš sobecké zabít své dítě jen proto, že si myslím, že to prostě nezvládnu? A kdyby sis měla vybrat, jestli budeš na světě, ale vychovávaná jen jedním z rodičů, nebo že bys skončila jako ještě nenarozená v odpodkovým koši....co by sis vybrala?? A tím, že žena půjde na potrat, si život jistojistě zničí... (pokud má nějaké svědomí).
1. bře 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Osobně jsem proti potratům. Ani moc neuznávám názory lékařů, že teď je to "jen " zárodek, ne člověk.... Beru to pouze jako medicínské rozlišení jednotlivých etap vývoje, ale pro mě život začíná splynutím vajíčka a spermie. Vždyť už někdy okolo 6. týdne začíná tlouct srdíčko....Ať už věříme v Boha, přírodu nebo cokoli jinýho, je jasný, že násilný ukončení těhotenství je něco nepřirozeného. přijde mi, že se dnes k potratům přistupuje jakoby to byl zákrok jako každý jiný. Mnoho žen to tak bere a pak jsou překvapený co to obnáší. Výčitky, smutek... Na druhou stranu, někdy jsou opravdu ženy v takové situaci, že k potratu přistoupit musí ( např. mají už doma děti a další těhotenství by pro ně bylo příliš rizikové). Ale myslím, že tyto ženy tvoří jen malý procento z celkovýho počtu potratů, bohužel....
8. bře 2012 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek