Zákon o zrušení interupce. Co si o tom myslíte?

suki
28. bře 2008

Ahoj holky, včera jsme se dívala, na Máte slovo na Čt 1 , kde se probíralo téma o potratech. Tedy co si lidé myslí, jestli potraty zakázat nebo ne. No diskuse to byla bouřlivá a já jsem si uvědomila, (chci upozornit, že nemám nic proti věřícím lidem a plně je respektuji) v tomto ohledu jsou názory církve velmi fanatické a neuznávájí žádný jiný názor, ač je to názor odborníka. Nemyslím si, že jít na potrat je správné, ale každá z nás se může dostat do situace, kdy prostě na potrat jít musí nebo je to prostě jediná možnost volby v danou chvíli. Zajímalo by mě, co si o tom myslíte vy a zda souhlasíte se zrušením potratů zákonem? Já si myslím, že jsou lepší cesty jak snížit množství potratů na minimum a rozhodně to není zákon na zrušení, protože by to dopadlo mrtvými matkami při nelegálních potratech a spoustou sirotků, kteří by přišli o matky při těchto zákrocích. Poslanci by se měli spíše zamyslet, jak podpořit matky v těžké situaci, kdy jim pomalu nic jiného nezbývá, než na potrat jít. Doufám, že vás téma zaujalo a budete mi sem psát vaše názory. Podotýkám, nechci vyvolat hádku, protože předpokládám, že názory budou různé a každá se na to díváme jinak. Děkuju. 🙂

mikca
28. bře 2008

jj a to je dobře...měla by si to tu prčíst KDU s církví ..jenomže těm o názor lidí vůbec nejde 😝

mataharyy
28. bře 2008

No tak to taky nechápu, ale jsetli to projde a bude se o tom jednat, tak potěš... S ohledem na hojnou účast našich politiků a jejich mozků na takových jednáních... Myslím že jak to půjde k hlasování tak to neprojde jedině v případě že u toho bude nalepené snížení platu politiků, nebo omezení jejich imunity... ☹

pistacia
28. bře 2008

mikca tak to máš naprostou pravdu 😉

Doufám, že zdravý selský rozum vyhraje 😵

panterka
28. bře 2008

pist, u nás bysme asi bez HA nejeli 😀 takový metody jako přerušovaná soulož a pod. nekomentuju a kondom nevyhovuje především mě 😀

mikca
28. bře 2008

notak to by mohlo klapnout ..že to odloží mataharyy 😀

panterka
28. bře 2008

no, je možný, že to zas prosadí výměnou za něco 🙄 tyhle kšefty vidíme furt 🙄

pistacia
28. bře 2008

panter nápodobně, kondom u nás taky neeee a HA bylo fajnové řešení, které vyhovovalo nám oběma a hlavně mě zkrátilo a upravilo cyklus a hlavně snížilo šíleně bolesti, které jsem bez HA měla 😉

mataharyy
28. bře 2008

jj, to je smutný fakt 😠

mataharyy
28. bře 2008

a prej veřejné blaho, banda volů je to

pistacia
28. bře 2008

tady by se dala vyjmenovat celá ZOO, ale chudáci zvířátka si to nezaslouží, takže proč je přirovnávat k politikům 😉

panterka
28. bře 2008

pist, nápodobně 😉

mikca
28. bře 2008

mě by zajímalo z kolika odborníkama tento nevrh konzultovala KDU...by jim to asi vysvětlili 😠

mataharyy
28. bře 2008

myslím že celá sněmovna škytá, nebo jim přinejmenším hučí v uších 🙂

suki
autor
28. bře 2008

holky vy jste to teda rozjely 😀 😀 jste dobré a jste mi moc sympatické 😉 😉 nemůžu nic jiného než s vámi souhlasit 🙂

pistacia
28. bře 2008

suki, však kdo viděl ten pořad, tak mu musí vřít krev v žilách 😀

suki
autor
28. bře 2008

přesně tak mně teda včera vřela, že jsem si musela vyvětrat jaký mně bylo horko 😀 😀

mataharyy
28. bře 2008

Tada mě vře i bez pořadu, tak jsem zvědavá co budu říkat až to večer uvidím to bude zas bezesná noc 🙄

aponchie
28. bře 2008

ten knez nebo co to bylo za mikulase v te diskuzi s tim krizem jsem videla osobne u S.Anny kde pracuje ma teta hlasat ty jeho nesmysly a hulakat na lesy jak vul!stal pod okny gynekologicko porodnickeho odd.a rval a rval ..no debil no co na to rict..a nejlepsi bylo jak rikal tomu lekari,ze ona ta antikoncepce je vlastne jedna co zabiji dite kdyz uz se to stane a zena otehotni a druha je dobra viz kondom ale prasky prej to to to ..a kdyz se lekar ptal z ceho cerpa at ho pouci nerekl nic jen ze ma 6deti..chudaci..dnes sem cetla jak soud vratil deti nejakemu magorovi co si o sobe mysli ,ze je jezis a deti tyranizoval tim,ze jak budou zlobit sezerou je cervy a jine nesmysly teda takoveko magora mit na dosah tak se neudrzim 😠

suki
autor
28. bře 2008

jinak teda musím říct, že mě těší, že i holky, které jsou věřící, tu píší rozumné názory a nejsou fanatické a nekompromisní, jako ten kněz včera. Protože s něho se mi ježily všechny chlupy na těle. Fanatiky nemůžu vystát a to v jakémkoli směru, kdykoli a kdekoli. Pro mě je jakýkoli fanatismus špatný a nikdy to nic dobrého nepřineslo.

mataharyy
28. bře 2008

aponchie: mikulas? ty co slovo to perla, se asi potrhám smíchy 😀 Ten ježíš, to je ten jak to bylo kdysi v telce, že se ty děti báli jen promluvit, či se pohnout 😠 ?To mu je jako vrátili ☹

cumacek
28. bře 2008

Tak jsem shlédla celý pořad a nemůžu říct nic jiného, že ten kněz je blbeček. Jestli to takhle vidí, tak je to normální fanatik a patřil by proplesknout, aby se probral...

suki
autor
28. bře 2008

cumacek myslím, že ani ten průplesk by mu nepomohl ☹ 😒

mataharyy
28. bře 2008

No se těším na večer 😠 Ten asi dostane jmen 😉

aponchie
28. bře 2008

matahary jj vratili ,ale nevim jestli je to primo on pac ja si na to moc nepamatuju ale cetla sem to v nejakem deniku myslim ostravsko?tak nejak.jen titulek a par radku ja na to nemam nervy to cist po dnesku uz fakt ne 😖 jj jsou to mikulasi jeste ,ze mam kolem sebe humorne lidi co to chapou 😀 bacha az se budes trhat at nenadelas svincik kdo to pak bude uklizet 😀

maart
28. bře 2008

Holky, kde se da ten porad shlednout? Nekde na netu? Asi jste to tady nekde psaly, ale nenasla jsem to. Moooooc rada bych se na to podivala 😉 .

aponchie
28. bře 2008

to byla nova?ja uz nevim ale na netu maji snad archiv a tam to jde dohledat kuknu po tom mmt

mataharyy
28. bře 2008

aponchie: si uklidím, neboj 😕 😀 No v tom případě ať žije santa 😀 😀

pistacia
28. bře 2008

mataharyy, tak s tím počítej, budeš mu nadávat od tý doby co hubu otevře až do doby než ji zavře, protože jeho první slova jsou že potrat je vražda 😠

aponchie
28. bře 2008

holky ja na tv moc nekukam na cem to bylo a jak se ten porad jmenuje prosim?
matahary: 😀