Zanussi kombinovaná lednice. Jak vypadají dveře?

donia
13. led 2011

Ahoj holky, prosim o radu. Uvazuji o koupi nove kombinovane lednice s mrazakem znacky Zanussi model ZRB 940 XL. Potrebovala bych vedet jak vypadaji dvere, vsude na netu jsem ji nasla jen otevrenou a tak poradne nepoznam tvar dveri. Mame totiz lednici narvanou mezi stenou a kuch. linkou a ted mame problem vybrat novou.
Nemate ji prosim nektera doma, ze byste mi poradily? Nebo mozna model ZRB 934 nebo 936 mozna to bude mit stejne dvere, je to asi stejna rada vyrobku.
Moc prosim, najde se nekdo?
😉

donia
autor
15. led 2011

najde se nekdo prosim???

kulenka
15. led 2011

@donia a co takhle vyrazit do nějaké kamenné prodejny a osahat si ji? To bude nejlepší, ne? 😉 Objednat ji potom můžete přes net, ale je to poměrně velká investice, takže se vyplatí dojet se na ni podívat 🙂

donia
autor
16. led 2011

kulenka - dobry napad, ale prave ze ji nikde nemaji ☹ to jsem nejak v textu nezminila...
vsude kde jsme byli, ji bohuzel nemaji a cestovat po cele republice s nejistym vysledkem se mi fakt nechce
Ja bych ji pak objednala u nas v obchode, to neni problem se s nimi dohodnout a dovezou ji az na misto, ale bez 100% jistoty, ze si ji vezmu ji na kram bohuzel nevezmou. A riskovat to nebudu, ze by se nam sem potom nevesla.
Asi je to typ, ktery neni tak bezny, ze ji nikde kde jsme byli nemaji, nevim.

kulenka
16. led 2011

@donia Hm, tak to bych do toho ale nešla ... je trochu divné, že ji tu nikde nemají 😅 Co potom s reklamací třeba, někam ji povezou? 😅
Zkus najít nějakou alternativu 😉 Co je na téhle tak úžasného, že ji chceš? Výběr je teď fakt veliký 🙂

kulenka
16. led 2011

@donia Podívej se tady, jsou tam nějaké recenze, třeba Ti to pomůže 😉 http://www.heureka.cz/?h[fraze]=Zanussi+ZRB+940+XL

kulenka
16. led 2011

@donia a teď mě napadlo podívat se do Datartu a tam ji nabízejí ... Datart máš třeba v Kolíně, ve Futuru u nádraží 😉 Jestli je NB netuším 😅

donia
autor
16. led 2011

@kulenka diky za rady 😉
my v Datartu byli, ale v Praze a tam ji zrovna nemeli na krame.
Uzasneho ani nic extra, ale mame velice zuzeny vyber, protoze potrebujeme temer rovna dvirka bez jakychkoli uchytek, jinak by nam nesly otevrtit dvere a znacky co to splnuji, jsou takove, co nechceme...takze zanussi tenhle typ tak nejak zatim zbyl. Taky potrebujeme, aby to melo v lednici 2 supliky na zeleninu a dnes hodne delaji jeden spojeny, to my mit take nemuzeme.