Zápach od zvířete. Jaký přípravek na odstranění zápachu z podlahy?

nikitka2323
18. čer 2020

Prosim mate některá vyzkouseny pripravek na odstraneni zápachu po zvireti? Konkretne na podlahy...jak vytru hrozne mi smrdi podlahy močí..at vytiram cimkoliv je to hrozný smrad...mam psa ale ten doma necura ani nekaka...predchozi majitel bytu mel kocky podle me to bude asi po nich...nemuzu se toho smradu zbavit a nechci koupit nejaky přípravek ktery bude onicem tak děkuji za tipy 😁

marti89
18. čer 2020

A co to je za podlahy? Jestli lino nebo dlažba, zkuste ocet s kyselinou citronovou. Jestli to je plovoučka, mohlo to zatéct do spár a toho se budete zbavovat blbě.. 😒

nikitka2323
autor
18. čer 2020

No zrovna je to plovoucka 🤦

martiniquest
18. čer 2020

@nikitka2323 neni problem to, ze moc zatekla do spar a je proste na ucana v podlaze? To totiz nic nez vymena podlahy nevyresi

jelenice_zavodnice
18. čer 2020

@nikitka2323 Bohuzel, tady pomuze jen vymena podlahy. V tom lepsim pripade. V tom horsim bude potreba vzit i kousek betonu v podlaze, treba 5mm. Byla jsem v takovem byte a nenastehovala bych se ani kdyby mi nekdo platil.

miba10
18. čer 2020

@nikitka2323 stejný problém jsme řešili také. Původní majitelka měla psa a ten prostě čůral atd všude. Navíc majitelka byla fakt dobytek (ale to jsme zjistili, až během oprav). Nebyly to Teda plovoucí podlahy, ale koberce, ale pod tím jak píši holky nacucany beton. Takže savo, váleček na malování a vše tím vzít. Po smradu ani památky.

nikitka2323
autor
18. čer 2020

Vymena podlah no tak to mi este chybelo 🤦 ma to smysl kdyz mam psa? On sice doma nekali ale ma sve urcite pyzmo...ne ze by to byl nejaky smradoch 🤣...tak aby to od nej nenacichlo

jelenice_zavodnice
18. čer 2020

@nikitka2323 To by nacichnout nemelo pokud necura a nekadi na podlahu, predpokladam ze ho vencis. Bohuzel u tech kocek je to jine a kdyz jsou jeste majitele prasatka a kocky to delaji vsude. To fakt protece i na beton a v takovem byte nelze slusne existovat.

fyii
18. čer 2020

@nikitka2323 ahoj ja bych urcite zkusila umyt podlahu s hodne savem jednorazove se ji nic nestane, mam otestovano na laminatove i drevene a potom jeste pretrit pulrapidem je se cpavkem a smrad bude minimalne mensi, ne-li zadny. Chce si teda dat fakt zalezet to vytrit a pak odvetrat, psa si dej na ten cas do jiny mistnosti, jsou na to citlivy. Pokud i tak to bude smrdet muzou byt ocurane steny a treba jen otrene, to nezjistis.. Tohle jsem nekolikrat udelala u mamy a bylo po smradu. (sice teda mega reci, ze jsem se zblaznila, ale radsi at smrdi desinfekce nez moc).za zkousku nic nedas..

kmarie81
19. čer 2020

no jestli si tam kočky po předešlých majitelích značkovaly, což je smrad kterýho se těžko zbavíte, tak je taky dost možný, že to ten váš pejsek zkouší nebo určitě zkusí přeznačkovat - jestli se tam cítí jako doma a vnímá to jako svoje teritorium, tak tam cizí pachovou stopu nesnese - teda aspon podle mě(nejsem žádný psí nebo kočičí psycholog). Ato jeho značkování můžou být tak malý, ale intenzivní kapičky, že je na tý plovoučce ani nezaznamenáš, což mi na to ukazuje - ty vytřeš a s tím vytřeš jeho pachovou stopu a on ucítí ty kočky (což může být pach, kterej třebas ani nezaznamenáte, ale jeho to praští přes nos) a on si to v nestřežený chvíli znovu přeznačkuje...a takhle pořád dokola.