Záplavy. Potrebuje tam niekto pomoc?

aponchie
28. čer 2009

vite o nekom nebo mate nekoho znameho v teto oblasti pripadne jste s nekym v kontaktu a vite,ze potrebuje pomoc?jakoukoliv at vodu balenou nebonejake obleceni atd?mam dve velke krabice obleceni na dite a dospele jsem schopna do nekam dovezt,ale nevim presne kam a komu..

achalteke
28. čer 2009

no apon ono to tak s tou hmotnou pomocí občas tak bohužel je. V 97 jsme jeli pomáhat při záplavách na Moravu a vezli jsme plný náklaďák šatstva, nábytku, spotřebičů, vod a já už nevim čeho s tim teda že nemáme peníze, ale vypomůžeme aspoń takto...no a při odjezdu jsme spoustu z toho viděli naházenou v kontejnerech ☹ je fakt, že v tu chvíli potřebovali spíše asi peníze na konkrétní věci (podle toho co jsem viděla, tak nejspíš na desinfekci, vysoušeče atd.)...těžko jim to ale zazlívat 🙂

aponchie
autor
28. čer 2009

jasne vim,ze je treba penez,ale kdyz vecer ukazou ,ze nemajji co na sebe a nemaji jidlo atd vodu tak mi prijde logicke jim to tam hned dovezt..nez se rozdeli penize a ja nevim co tak treba hadry potrebuji pac je kosa nemuzou to vysusit a v cem jako budou robit uklizet a ja nevim co?

kulenka
28. čer 2009

A co se takhle zeptat tady na regionech, jestli někdo něco konkrétního nepotřebuje 😕 🙂 Určitě i tady budou vytopené domácnosti, které nepohrdnou sporákem atp. ...

jeudi
28. čer 2009

tak uz se to zene k nam na pisek 😔 pulka pisku stoji u stareho mostu a cekaji lidi se bali a odjizdeji ☹ achjo bojim bojim

monkula
28. čer 2009

je mi ľúto, čo sa v ČR deje..... strach a hrôza..... držím palce, jeudi, držím palce....

kulenka
28. čer 2009

Jeudi snad to nebude tak zlé 😔 Stihli jste uklidit aspoň to, co šlo?

jeudi
28. čer 2009

diky ja porad doufam ze zadna vlna neprijde ale jsme celkem vysoko tak sem by to nemuselo vylezt...snad...

kulenka
28. čer 2009

Snad to tedy nevyleze, ale ty ostatní lidi ... A kdy by měla ta vlna přijít?

Ale kdybys tedy věděla o někom, kdo by využil pomoc, co tu holky nabízely, dej vědět ...

suki
28. čer 2009

taky ráda s čímkoli pomůžu...

nobody
28. čer 2009

taky pomůžu

jeudi
28. čer 2009

jste hodny ma to prijit okolo druhe rano je to ve zpravach na seznamu tam o tom pisou...je videt ze na svete nejsou jen chamtivy lidi

aponchie
autor
28. čer 2009

jeudi pujdes spat?asi ne co?

jeudi
28. čer 2009

asi ne pockam co bude ..snad tady nekdo nebude zvonit kvuli evakuaci ☹

aponchie
autor
28. čer 2009

a jak to teda u vas vypada?pokad je voda?nebo mas nejake foto?

jeudi
28. čer 2009

fotky nemam jukni na seznamu do zprav je to na hlavni strane tam o tom neco pisou zitra vemu fotak a vyfotim jak to vypada ale zatim ne tak hrozne vsichni jen cekaji na tu vlnu a ta jestli prijde tak se to pry ma zvednout o dalsi 4 metry

petja
28. čer 2009

Super nápad,milé srdíčko,Apon 😉

aponchie
autor
28. čer 2009

ty jo u nas je reka na chodniku ,ale ten je pod mostem podel reky toz su zvedava pac k nam se to dostava az to stece z vrchu ..tece to rychle a je to jak bahno hnede..si rikam kam auto kdyztak 😲

ygreen
28. čer 2009

Já bych ráda věnovala některé synovi hračky, páč on si s nima moc nehraje, a taky třeba dětské oblečení. Prachy dávat nebudu. Jen nevím kam, neznám v postižené oblasti nikoho.

aponchie
autor
28. čer 2009

zgreen bohuzel takovejch je nas vic,ale nevim kde to kde udela atd..to me stve,ale musi se pockat asi ,ale stoprocentne to vyjde kdyz se jim to doveze osobne..bohuzel zatim to tak je..ten reporter rikal,ze potrebuji vseckoa ten starosta rikal ze ne ..a pritom v tv ukazovali ve zpravach jak potrebuji i obleceni pac jim to neschne kdyz prsi a musi se prevlikat tudiz potrebuji hodne satstva a ne ze ne jak se pise,dokonce si troufam tvrdit ,ze i lednice pracky atd potrebuji hodne lidi ma2patra ma to kam dat treba a nabytek asi bude hnit to je pravda,ale vodu jidlo a satstvo potrebuji hned ted a rikal,ze na jesenicku se jeste ani nedostali ke spouste lidem hasici a ze tam potrebuji naprosto vsecko..jenze to je 100km od nas 😝

ygreen
28. čer 2009

kam já z Prahy?

lenkabu
28. čer 2009

kontaktujte nejbližší červený kříž,dělávají sbírky 😉

aponchie
autor
28. čer 2009

ygreen jestli to k necemu je tak jak sem davala odkaz na tv nova regionalni zpravodaje tak jim napsat sms oni s eozvou zpet a zeptat je jich jak to udelat a onivetsinou davaji telefony na starosty tech postizenych obci ,ale nemuzu tady zverejnit starostuv mobil to nejde..ale oni to daj prostrednictvim..jeste mi rekl na muj dotaz jestli se nekomu oplati autem sem pro nejake veci a zpatky a on prej je to poslanec tenstarosta tak se ukaze co pro sve lidi udela a je ochoten udelat..nicmene me prijde smysluplnejsi udelat v prilehlem meste od zaplav nejake verejne sbirky kde to armada nalozi a odveze jim primo pac ikdybych tam nakrasne chtela jet osobne jak budu chodit dum od domu a ptat se jestli chcou to a to ..

lenkabu
28. čer 2009

a ty věci se lidem fakt dostanou,mám s tím zkušenost

aponchie
autor
28. čer 2009

leni vidis me napadla akorat adra a ted mi to doslo,jenze jestli jsou unas kuknu.. 😉

aponchie
autor
28. čer 2009

tak email odeslan ..vidim,ze jsou skoro vsude 😎

lenkabu
28. čer 2009

jj jestli je tam kontakt na ředitele oblastního spolku tak mu klidně zavolej zítra
já vezu věci sem an kříž taky,vedou to kámoši tak vím že o povodních hodně makaj

ygreen
28. čer 2009

apon - našla jsi tam něco o záplavách a věcných darech jiných než šaty?

aponchie
autor
28. čer 2009

kde na tom CK myslis?

ygreen
28. čer 2009

jo