Zásilkonoš, máte zkušenost s reklamací zboží?

kavulinka
12. pro 2016

Dobrý den, ahoj,
chci se zeptat, zda nemáte někdo nějaké zkušenosti s reklamací zboží přes Zásilkonoš? Objednala jsem si tam zboží za skoro 800,- Kč a přišla mi (asi z Číny) malá dětská čepička. Zkoušela jsem tam psát už 4 emaily, ale nikdo neodpovídá.
Děkuji moc za radu.
Kavulinka

sirka1
13. pro 2016

Včera to rešili ve zprávách, že je to nejspíš podvodná firma, protože takhle okradených bylo hodně. Podívej se na recenze, třeba tam někdo bude podávat hromadnou žalobu, tak se můžeš přidat.

kavulinka
autor
14. pro 2016

Děkuji za tip. I když moc nepotěšil. ☹

stella2404
16. pro 2016

Ahoj,na FB je skupina lidi,kteri dopadli stejne jako ty,podava se trestni oznameni,najdes je pod nazvem Hromadne trestni oznameni na Zasilkonos😉

kavulinka
autor
16. pro 2016

@stella2404 Děkuji moc.

jjanaa
28. pro 2016

@kavulinka chtěla jsem se zeptat,jak jste dopadla?stalo se mi úplně to stejné minulý měsíc a to jsem na zásilku čekala 4 měsíce 😮

kavulinka
autor
15. led 2017

Zkusila jsem využít špatné reklamy. Takže jsem na všechny recenze, které jsem našla na "Zásilkonoš" napsala, co se mi stalo a všude jsem se podepsala. Najednou - záhadně - vše dorazilo do týdne úplně v pořádku. Doporučuji, nebát se kritizovat a psát a psát.

astia
24. bře 2017

kritizuju a píšu a pořád nic , poslala jsem na čoi a na černé ovce.....ve vrácení ani už nedoufám, jen a't si nenaběhnou další

radkadolejsova
13. lis 2017

Taky jsem nešťastně naletela objednala jsem si čistič akné a pouze vybrzje a vrčí žádný efekt to nemá chtěla bych reklamovat ale nevim jak poradite mi????