• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ženy jsou z Venuše muži z Marsu

10. května 2008 
Kdy se vam tohle porekadlo nebo sipise pravda potvrdila :slight_smile:
10. kvě 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
každý den :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: :grinning: :grinning:
10. kvě 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě štve když manřelovi něco 3 dny pripomínám aby něco udělal, pak si to udělam sama a on řekne proš jsi neřekla. Aa řeknu vzdyt jsem řekla a on an to no výdyt vidí š že něco dělam............... :wink: furt dokola
10. kvě 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně řekne..já bych to udělal...a že už 3 dny čekám mu nepřijde divný :angry:
10. kvě 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: nebo řekne, mělas si říct atd, nebo mi pomuze a vysaje pak mi to hrde rekne a pritom vysal jen prostredek mistnostni.........
10. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
malého mám na klíně, ale musím reagovat :wink:
1, dnes a denně
2, nedávno jsem a Matýskem byla dopoledne v práci - vezl mě tam i zpět můj tatka.Odpoledne kolegyně volaly, že sedí na kafi, at přijdu .. tak říkám, šla bych na kafe, ale tatkovi je asi blbé říct, že? On na to: hmm, asi jo.
já: mamka šla na pohřeb, tak to na to kafe asi nemůžu jít, že? On: hmm .. a šel k PC
naštvala jsem se fakt moc a s malým šla ven. Pozděj sám přiznal, že vlastně ani neposlouchal :frowning2:
Takže co si člověk pěkně nahlas neřekne, to nemá :unamused:
A zdaleka to není jediný příklad :slight_smile: :confounded:
10. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je bez komentáře :confounded:
10. kvě 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že kdyby jsme byli ze stejný planety, tak by to nebylo "vončo" :wink:
10. kvě 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja z toho mam vetsinou spis srandu, pokud nejde o vylozene kriticky situace.

Treba se mi vzdycky vybavi obrazek, jak chlap hleda maslo v lednici (to myslim neni z marsu a venuse, ale z "proc zeny neumeji cosi a chlapi neco jinyho" :slight_smile:), protoze ten muj je presnej priklad, proste cumi na to a nevidi to :slight_smile: Zase ale ma naprosto uzasnou orientacni schopnost, takze jsem rada, ze se doplnujeme, lepsi, nez kdybysme oba s prehledem nasli maslo, ale venku bloudili :slight_smile: (mam ale par kamaradu, co jsou v tomhle spis zensky, tedy stejne jako ja maslo najdou a venku se ztrati :slight_smile:)

Co me sere je klasika "utesit vs. poradit", ale snazim se davat si na to pozor a jakmile na neco nadavam, hned pripojim i instrukce, jestli chci, aby mi to vyresil, nebo jenom aby mlcel :slight_smile:
10. kvě 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek