Žluté skvrny na oblečení po opalovacím krému

knobloska
4. kvě 2009

Ahoj, používám pro malou opalovací krém od LaRoche Posay a všude, kde se dotknu oblečení (bodýnka kolem výstřihu, ponožky), zůstanou i po vyprání žluté skvrny. Stává se vám to také?

beruska2x
4. kvě 2009

zkus Savo perex 😉

knobloska
autor
4. kvě 2009

Tak jo a když bude to prádlo i trochu barevné, myslím vzory a obrázky, nevyžere to?

jeudi
4. kvě 2009

toho bych se prave bala savo perex neznam tak to bude asi setrnejsi ale znamej chtel mit krasne bile triko tak ho namocil do sava a vytahl jen rukav 😀 a zkousela si ten ariel na skvrny??ja ho mam doma a nemuzu si stezovat ale co se tyce techto skvrn tak nevim jestli to pusti

knobloska
autor
4. kvě 2009

Mám Vanish, asi zkusím něco nového. Mě spíš pije krev, že tam ty skvrny vzniknou, jak je to možné.

ivanas11
4. črc 2010

Já používám Sebamed a taky se mi to stalo! Teda myslím.... Bílé body naprosto v pořádku, vyperu a vyskytnou se na lemech kolem krku, rukou a nohou fleky!!!!! Žlutý a problém to vyprad!!! Kdyby to tak bylo vidět než to dám do prádla, ale ono ne?! Dnes se mi na body objevily fleky už za používání a téměř až oranžový, jak od samoopalováku - no hnus a to si tak dávám pozor na oblečeníčko. ☹

Jinak ty fleky, co se mi objevily už dnes ihned už přes den, jsem hned vzala "žlučovým mýdlem" z DM a šlo to. Ale ty body už vyprané, to je těžký....

petja
7. črc 2010

Dělá to i Daylong.Napsané na příbal.letáku to je,takže je to tím.

beruska2x
7. črc 2010

no ja teda na malyho Daylong pouzivam uz druhy rok a jeste se mi to nestalo....