• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žluté skvrny na oblečení po opalovacím krému

7. července 2010 
Ahoj, používám pro malou opalovací krém od LaRoche Posay a všude, kde se dotknu oblečení (bodýnka kolem výstřihu, ponožky), zůstanou i po vyprání žluté skvrny. Stává se vám to také?
4. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus Savo perex :wink:
4. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jo a když bude to prádlo i trochu barevné, myslím vzory a obrázky, nevyžere to?
4. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho bych se prave bala savo perex neznam tak to bude asi setrnejsi ale znamej chtel mit krasne bile triko tak ho namocil do sava a vytahl jen rukav :grinning: a zkousela si ten ariel na skvrny??ja ho mam doma a nemuzu si stezovat ale co se tyce techto skvrn tak nevim jestli to pusti
4. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám Vanish, asi zkusím něco nového. Mě spíš pije krev, že tam ty skvrny vzniknou, jak je to možné.
4. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám Sebamed a taky se mi to stalo! Teda myslím.... Bílé body naprosto v pořádku, vyperu a vyskytnou se na lemech kolem krku, rukou a nohou fleky!!!!! Žlutý a problém to vyprad!!! Kdyby to tak bylo vidět než to dám do prádla, ale ono ne?! Dnes se mi na body objevily fleky už za používání a téměř až oranžový, jak od samoopalováku - no hnus a to si tak dávám pozor na oblečeníčko. :frowning2:

Jinak ty fleky, co se mi objevily už dnes ihned už přes den, jsem hned vzala "žlučovým mýdlem" z DM a šlo to. Ale ty body už vyprané, to je těžký....
4. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělá to i Daylong.Napsané na příbal.letáku to je,takže je to tím.
7. črc 2010 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja teda na malyho Daylong pouzivam uz druhy rok a jeste se mi to nestalo....
7. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek