Znamená sen o rybách těhotenství?

20. dub 2024

holky, snilo se mi o mrtvých rybách a četla jsem, že to znamená těhotenství. Už se mi jednou zdálo o rybách, ale tehdy z toho nic nebylo. No teď se dost obavam. Může to opravdu značit těhotenství? Chráním se a nerada bych byla těhotná

themuffin
20. dub 2024

Sny jsou jenom sny. Můj názor 😃

palja
20. dub 2024

Taky tomu nevěřím.

hanka_12345
20. dub 2024

vzdyt to je kravina na entou.

mollyweasley
20. dub 2024

Představ si, nade mnou kdysi proletěl čáp, a taky nic.

adelisss
20. dub 2024

Jednou jsem šla budit dceru a ona na mě ze spaní vyhrkla: "Mami, ukaž mi ještě ty rybičky"
Dcera těhotná být ani nemůže :D sny můžou mít hodně významů.
Ale na začátku 2. těhotenství se mi zdálo o žralokovi :D

autor
20. dub 2024

Ovšem i od rodiny poslouchám, že to může být pravda. Ale zase jsem už měla ledajaké sny a nikdy se nesplnily tak snad to je jen sen 😅

joygiorgo
20. dub 2024

Mrtve ryby znamenaji neco spatneho, podvod a pod. Sen o tehotne kocce, jejim Porodu znamena tehotenstvi,

smisek2011
20. dub 2024

No a já napíšu svou zkušenost teď naposled. Z neděle na pondělí v únoru jsem měla sen, s velkým břichem jsem stála ve sprše a říkám manželovi že bolesti neustupuji a že radši pojedeme už do porodnice,on na to tak já se obleču a pak ti pomůžu,než přišel do té koupelny já porodila. Pak jsme ho oblékly do modré daly mu jméno Adam a všem posílaly fotku ze už je tady s námi 🥰
Vzbudila jsem se pocitem kde si tak dlouho byl, tak dlouho na tebe čekám ( po třetím dítěti jsem toužila dlouho manžel nechtěl,pak změnil názor a my se snažily o třetí cca půl roku takže zase taková doba ti nebyla 😃) ale opravdu jsem cítila tu vůni miminka a cítila jsem ještě chvíli po probuzení že jsem ho měla v rukách 🥰
Celý den jsem na něj myslela a holky v práci mi říkaly že jsem určitě těhotná,já říkám asi těžko protože mě doktor tento měsíc říkal že to vypadá na anovulační cyklus,ale nedalo mi to a večer jsem ten test počůrala a čárka tam byla 🥰🥰🥰

autor
20. dub 2024

@smisek2011 podobně sny jsem měla také, avšak vždy se chráníme a tak z toho nikdy nic nebylo. Ale podobný sen o rybách jsem měla v lednu a tehdy i příteli se to zdálo a nic 🙂 a dnes také ale nevím, byl to divný sen, takovy temný.

autor
20. dub 2024

@joygiorgo i to jsem četla. Prý to také zneměňuje potrat. Zvláštní. Snad jsou to jen sny. A jelikož poměrně stresuji ohledně těhotenství protože nepřipadá se uvahy tak se mi možná ty sny promítají do snů