Znáte písničku o pavoučcích? Spřádají nitě na internet

levata
12. pro 2013

maminky neznáte písničku o pavoučcích, jak si spřádají nitě aby měli internet a mohli si posílat maily? syn jí na mne vyžaduje, ale vůbec netuším od koho to je ☹ děkuji

uztotakbude
12. pro 2013

Hudební studio MusicLand připravilo pro děti další CD s názvem "Louka". Každá písnička je zhudebněným pohádkovým příběhem o obyvatelích louky. Stejně, jako předchozí CD, jej můžeme v mateřské škole využít pro motivaci dalších činností. Písničky mají zvláštní moc spojovat kolektiv dětí, potlačovat pocity smutku, který někdy děti odloučením od maminky pociťují, potlačují agresivitu navozením pozitivních pocitů.

jpetraa
12. pro 2013

@uztotakbude to tak nějak úplně není odpověď,ale spíš reklama,ne?:o)

granda
12. pro 2013

dejte odkaz na tu cd.. to vůbec neznam...

uztotakbude
12. pro 2013

@jpetraa Ano? No tak si to zadejte do googlu. Já totiž našla při hledání písničky, o kterou má tahle maminka zájem právě tohle CD. Ta písnička pochází z něj a já tohle zkopírovala ze stránek RVP (rámcových vzdělávacích programů) pro MŠ.

uztotakbude
12. pro 2013

@granda Já to CD jako takové taky neznám, ale hledala jsem tu písničku a viz. výše.

uztotakbude
12. pro 2013

http://clanky.rvp.cz/clanek/c/P/496/louka-plna-... Já to kopírovala odsudo. Když si to pročtete, zjistíte, že je tam zmínka právě o pavoucích, kteří se rozhodli na louku natáhnout internet.

jpetraa
12. pro 2013

@uztotakbude aha, tak to se pak omlouvám.

levata
autor
12. pro 2013

@uztotakbude děkuji, už jsem to našla http://www.detskecd.info/mp3-ukazky.htm ukázka z cd louka pavouci🙂 tak super text 🙂 díííky už se těším až zítra pustím 🙂 sice jen ukázka, ale to nejhlavnější tam je.-)

levata
autor
12. pro 2013

@granda http://www.detskecd.info/mp3-ukazky.htm cd louka ukázka pavouci .-)