ZŠ Sázavská a ZŠ Na Smetance

kroohha
20. bře 2018

Mile maminky prazskych skolacku! Mate nekdo zkusenosti z vyse uvedenymi skolami?
Syn pujde letos k zapisu, a prave resime kde by to bylo lepsi...
Budu vdecna za jakoukoliv informaci.

letadylkokane
20. bře 2018

@kroohha ahoj, na Sazavskou jsem chodila, ale uz je to opravdu hoooodne dlouho 🙂 V te dobe to byla als fakt desiva zakladka, presla jsem pak na Prazacku. Smetanka vzdy platila za tu lepsi ZS na Vinohradech, jeste spolu s Kladskou. Nevim, jak je to nyni, ale uz jen z principu bych na Sazavskou dite nedala... Ale asi jsem zaujata 🙂))

vercik83
20. bře 2018

Tak já chodila na obě. Ale na Sázavsku jako na sportovku od 5.-9. třidy. Předtím na Smetanku. učitelé se střídali všude. Asi bych volila tu, kterou máte blíž, až tam bude chodit syn sám. Anebo při prohlídce školy a seznámení se s učitelkou, kterou bude mít - to bych řekla, je skoro nejdůležitější.

kroohha
autor
21. bře 2018

@letadylkokane Ahoj, dekuji za odpoved! Byla jsem se podivat na obe skoly, a ucitelky pusobily moc pratelsky a duverohodne. Prave proto mi to v hlave uplne nesedi, ze povest o sazavske je nic moc, ale ten DOD byl fakt pekne pripraven a vsichni byli maximalne ochotni a mili...
Na smetance treba ucitelka na pripravku (a syn letos pujde do pripravky) je dokonce i detska psicholozka... asi to jen tak neodhadnu 🙂

letadylkokane
21. bře 2018

@kroohha tak ja tam chodila od roku 89 do roku 96, pak jsem sla jinam... Samozrejme se to uz vubec neda srovnavat, ale tehdy Sazavska platila za sberne misto toho nejhorsiho, co Vinohrady a prilehla cast Vrsovic dokazala vygenerovat 😀 Myslim, ze te skole hodne pomohlo to, ze ma vedle sebe gympl. Sic soukrony, ale i ta ZS uz musi mit trochu uroven, kdyz chce mit dobre reference pro gympl.