Baby Brezza Formula Pro - přístroj na přípravu mléka

donaldina
30. zář 2015

Ahoj, nema nekdo zkusenost s pristrojem Baby Brezza Formula Pro? Dekuji za reakce.

hippo29
13. říj 2015

Ahoj, my ho mame 🙂

hippo29
13. říj 2015

Na kolik stupnu se mleko ohreje? Prijde mi studene...

donaldina
autor
14. říj 2015

Ja teprve objednavam, rodim za 3tydny. Patrala jsem po uzivatelskych zkusenostech, ale zrejme jsem jiz rozhodnuta- Predpokladam, ze to hodne ulehcuje nocni pripravu mleka!

tinhwrl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
8. led 2016

@tinhwrl Teď proběhlo zase médii jak je plno bakterií v presovačích na kávu, tohle mi přijde něco podobného, nemůžou se v tom mléku taky pomnožit bakterie?

hippo29
8. led 2016

Nevim, ale neosvedcilo se nam.... Je to zdlouhave daleko rychlejsi ohrat vodu v konvi....

hojda
8. led 2016

@hippo29 Přijde mi to jako hrozná blbost. Jak vytahat peníze z lidí. Tohle by se muselo po každém použít pořádně vyčistit.

donaldina
autor
15. únor 2016

Uprimne, mleko lze uvarit i bez toho :D

Vyroba mleka je nekolikaminutova rutinni zalezitost, na kterou si clovek zvykne.
Ja jsem mela strach o tatinka v noci, predstavovala jsem si vse tak nejak sloziteji,
nez to ve skutecnosti je.. Je to easy a hlavne, je to jen parkrat za den.
Na cesty se to stejne neda vzit, takze je to k nicemu,
resp. za ty prachy to vazne clovek NEPOTREBUJE!

barboravlc
5. dub 2016

Za mne super,pokudje dítě od začátku na UM,tak velký pomocník. V pozdějším věku bych ho již nekupovala. Mleko je vlazne, ale pokud se ohřívá v ohřívačce,tak je taky vlaznejsi. Rychlá příprava jedním knoflíkem. A ty bakterie,,jak jsou tu zmiňovaný,,tak ty jsou všude,konvice, kuchyňská linka, lahvičky,těm se nevyhnete pokud nemáte doma sterilní prostředí.

michaelakom132
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
29. čer 2016

@barboravlc Tak třeba novorozencům se ty lahvičky sterilizují, jak to uděláš tady? Jako dávat dítěti zkažené mlíko mi nepřijde dobrý nápad.

niki10000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barboravlc
9. zář 2016

@hojda jaké zkažené mléko?? Asi jste nepochopila princip přístroje, tady není nic dopředu namychane a lahvičky sterilizuji normálně v mikrovlnce. Ale upřímně,taky přehnaná péče škodí i tomu dítěti.

hojda
9. zář 2016

@barboravlc Tak budu ráda, když mi vysvětlíš, jak to funguje. Nejde mi o lahvičky, ale o vyčištění toho přístroje. V jaké části se spojí mléko s vodou a jak se to pak čistí? Jestli je tahle část čistitelná. Nepřijde mi to jako přehnaná péče, pokud jde o malé miminko. Prostě mi přijde, že to nepůjde vyčistit, tak aby ti někdo to mléko nezůstávalo a nemnožili se tam bakterie.
Tady mluví o snadném čištění, ale nic neukázali.

https://www.youtube.com/watch?v=F6O0FM5iWjs
kobilka1
18. led 2017

Dobrý den, mohla bych Vás požádat, jaký typ výživy používáte pro tento přístoj? Nikde nemohu najít seznam výživ kompatibilních s přístrojem. KK

kotito
18. led 2017

@kobilka1 co jsem zjištovala jde jakékoliv um

kobilka1
23. led 2017

Na českých stránkách jsem též četla, ale přímo výrobce uvádí, že není kompatibilní se všemi výživami. Na jejich stránkách mají seznam výživ, ale z těch, co se u nás prodávají, je uvedena pouze 1 (Hipp; je tam i Nutricia, ale jiné produkty). Zajímají mne vzorce dávkování. Přístroj nejde nastavit na g výživy a ml vody...pouze lze volit určité programy, které dle naprogramované vzorce výživu připraví. Mám docela strach z toho, že když přístroj pořídíme, že stejně nebude schopen namíchat výživu tak, jak uvádí výrobce výživy...:(

Každopádně v ČR se již koupit nedá a podle slov výhradního dodavatele byl prodej v ČR ukončen. Stále je k dostání v USA, ale celé to ve mě budí nedůvěru. :(

Pokud byste mohl někdo z Vás napsat zkušenosti s tímto přístrojem (používali jste), byla bych Vám velmi zavázaná.

Přeji příjemný zbytek dne,
KK

barboravlc
23. led 2017

Ja jsem velmi spokojená, z našich mlek sunar, nutrilon a jiné značky od nutrica, nestlé výrobky, hipp, humana, bebivita a jiná německá mléka atd. Nastavuje se míchaci kolečko dle výživy. Ano neni testovaný na všechna mléka u nás,ale na většinu ano.

kotito
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarka1458
19. čer 2017

@kotito
Jedine jsem ho nasla na slovenskych strankach http://babybrezza.sk/
Minuly tyden objednano ve ctvrtek a v patek pres PPL bylo doma cena sice 5935 kc vcetne dobirky. Platila jsem az pri prevzeti zbozi .

sarka1458
19. čer 2017

Prosim o radu jak se vyznat v te tabulce ? Mame nutricu nutrilon 3 . To cislo v tabulce k nastaveni je druhe ?

kotito
20. čer 2017

@sarka1458 je dekuji!

barboravlc
20. čer 2017

@kotito zatím ne, maly bude mít dva v říjnu,ale ještě si da mléko rano, večer a v noci.

barboravlc
20. čer 2017

@sarka1458 je to číslo 7 takze to druhé cislo

barboravlc
20. čer 2017

@sarka1458 máte seznam mlek,ten co byl přiloženy nebo i stažený z netu. Pokud chcete poslu

sarka1458
20. čer 2017

Mam ho stazeny , dekuji jen jsem se v tom nemohla v tech kolonkach vyznat ... Moje je taky mlickova 😉 ta kdyby mohla tak ho pije i misto obedu 😉

bosi25
20. črc 2017

@barboravlc dobrý den chcem sa opytat kde nájdem nieaky návod ako správne nastaviť dávkovanie mlieka ,neviem to nikde nájsť,dakujem

barboravlc
20. črc 2017

Pošlete mail ja vám poslu návod. Můj je vlckovabarbora@seznam.cz

barboravlc
13. lis 2017

Prodám baby brezza, nádobka na vodu nahoře praskla, ničemu nevadí. Cena 3500,- foto na vyžádání

verusseberusse
10. črc 2023

@barboravlc dobrý den nevíte nastavení přístroje na sunar 1? Nikde nemohu dohledat