Dětský příbor. Jaký? Umělý?

Ahoj mamči, chci malou učit jíst vidličkou, jaká by byla nejlepší? Mám nějaké dětské malé kovové, ale přijdou mi pro tak malé děti ještě dlouhé a spíš nebezpečné. Tak nevím, jestli jsou lepší umělé? a jak velké?
beruska2x
6. zář 2010
http://eshop.tescoma.cz/stolovani/pribory-detske/

my mame tyhle oboje...

lzicky male mel plastove ale pribor uz normalni a ji s nim uz sam, docela dlouho.. ani uz plastove nechce, kdyz nas vidi jist s normalnim 😉

a treba na ovoce - co ma kousky melouna nebo tak v misticce pouziva dezertni vidlicku ..
zuzankast.autor
7. zář 2010
díky, když ona beruška tou vidličkou tak šermuje, když se snaží trefit do pusinky, že se pak naštve a položí zpátky do misky a chce krmit ode mě. tak sem si řikala, jestli nebude lepší umělá, že je lehčí...
beruska2x
7. zář 2010
@zuzankast. tak to zkus, uvidis koneckoncu je jeste mala... vzdyt ty plastove stoji par korun 😉
zuzankast.autor
7. zář 2010
@beruska2x jsi hodná žes odpověděla, jako jediná 😉 díky
pattie
7. zář 2010
my máme příbory z IKEA http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/3009... a jsme spokojení
luciferdik
7. zář 2010
@zuzankast. My používáme vidličku i lžičku na samostatné jezení od MAM http://www.docsimon.cz/zbozi/mam-lzice-vidlicka. Je to obojí takový buclatý, krátký, malýmu se to dobře drží a vidličkou si dobře napichuje a nemusím mít strach, že by si s ní něco udělal 🙂 Řešila jsem stejný problém, na kovový příbor mi přišel ještě moc malý.
nejinka
7. zář 2010
@zuzankast. Rozhodně bych začala plastovou je to bezpečnější. My jsme ještě malincí na vidličky, ale už mám koupený celý plastový příbor. Vím že moje neteř má rok a půl a kov ještě nemá. Jak s ním šermuje tak by si ještě vypíchla oko, nebo taky někomu.
denique
4. srp 2013
Ahoj maminky 🙂 moji synovci milují lžičky, které vyrábím.. můžete mrknout ke mě do eshopu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli