Ohřívačka mlíka a stravy. Máte? Jak jste spokojené?

janicka.ziv
12. črc 2008

Prošla jsem celé téma Výbava a pokud jsem se špatně nepodívala, toto téma jsem nenašla. Pokud zde už je, prosím o navedení 😉 Ve vyhledávači mi to nic nenašlo.

Máte prosím nějaké ohřívače MM/UM a stravy? A jaké a jste s nimi spokojeni? Já měla jeden,ale ten se mi rozbil a tak asi budu kupovat jiný. Je to dobrá věc a na sporáku mi to trvá dlouho a je to budto moc teplé nebo studené.

schnek
12. črc 2008

já měla Philips stream center 3v1 a byla jsem nespokojená. Stál 3000,- a po měsíci používání šel do reklamace, dostala jsem nový a zase po měsíci reklamace a vrátili mi peníze. Podle mě je to konstrukční vada a opakovala by se u jakéhokoli kusu 😉 jinak ohřívám v mikrovlnce 😉

lapagerie
13. črc 2008

Janičko, já ohřívám v mikrovlnce. Jak vodu na mlíko, tak jídlo. Pokaždé ale důkladně promíchám a kontroluju teplotu. Ohřívačka by pro mě byl zbytečná investice.

yasmin07
14. črc 2008

já mám ohřívačku philips z mimibazaru za 400,- a max spokojenost 🙂 Novou bych rozhodně nekupovala.

makinka.1
14. črc 2008

Ja taky ohrivam ve vlne,ale na dovcu budu potrebovat ohrivacku,tak holky doporucujte!!! 😀 😉

schnek
14. črc 2008

makinko, vám by s sebou stačila rychlovarná konvice a termoska 😉

janicka.ziv
autor
15. črc 2008

A nemáte někdo od Aventu Ohřívač lahví a dětské stravy EXPRESS ?
Já měla Tefal, ale rozbil se mi 😒

janicka.ziv
autor
15. črc 2008

po zkušenosti s novým tefalem se bojím koupit použitý v MMB. Raději bych nový aby na něj byla záruka.

olusenka
30. srp 2011

Prosím o radu nebo doporučení. Sháním ohřívačku lahví a přesnídávek nejen na doma ale i pro použití v autě s adaptérem. Ale takovou, aby se mi do ní vešly i lahve Avent. Do Chicco Home & Car se nevejdou. Děkuju moc za radu.