Myčka nádobí. Jakou značku máte a jste spokojené?

sonnenaufgang
6. dub 2020

Ahoj, rozbila se nám po 6 letech myčka a chceme si pořídit novou. Tahle LG i docela špatně myla. Chtěla jsem se tedy zeptat, jakou značku, případně model máte, jak jste spokojené s mytím... Cena tak max 13 tis.
Díky🙂

littleice
6. dub 2020

@sonnenaufgang ahoj, máme AEG a jsem s ní spokojená. Model přesně teďka nevím ale spodní rameno má ješte s takovou vrtulí 😀 a myje moc hezky i nizkou teplotu a krátký program.

meronym
6. dub 2020

Z opacne strany - nedoporucuji Gorenje, rozbila se nam 2 tydny po zaruce.

miba10
6. dub 2020

Máme Beko a super. Stála cca 7-8tisic. Ma malou spotřebu a myje parádně. Měla jsem ji 10 let na starém bytě, který jsem pak prodala, takze nevím zda ji současní majitelé ještě mají a používají, ale teď jsme si ji pořídili znovu, máme ji přes půl roku a funguje stále super

katkatomaskova
6. dub 2020

Taky máme Beko, kupovali jsme loni po novém roce a zatím šlape parádně 🙂 Šíře 60cm, zabudovaná.

ada22
6. dub 2020

Máme Whirlpool je v pohodě. Jinak dobrou zkušenost mám s věcmi od Electrolux AEG.

herminka
6. dub 2020

Mám 8 let Bosch a funguje stále naprosto skvěle.

calvac
6. dub 2020

Temer vse doma mame Bosch a spokojenost velka. Mycku teto znacky mame uz 14 let, model netusim.

knuffel
6. dub 2020

První myčku jsem měla Miele, vydržela cca 10 let, výměna čelního panelu ( elektronika) by vyšla na 10.000,- s nejistým výsledkem. Myla skvěle, ale za tu cenu vs. životnost to nestálo. Teď máme Bosch, jsem spokojená, má vrchní šuplík na příbory, což byla moje podmínka, stála cca 13.000,-, pokud si dobře vzpomínám.

knuffel
6. dub 2020

Jo a těch modelů Bosch bude určitě hafo, já bych vybírala ne ty nejlevnější, které mají plastový vnitřek, četla jsem od vícero uživatelů, že je myčka tím plastem hnusně cítit...

slayc
6. dub 2020

mam beko uz sest a pul roku, letos probehla oprava kdy prestala hrat vodu, oprava byla za 1000,- a uz zas slape jako hodinky 🙂

denny27
6. dub 2020

Máme Beko..asi 2 nebo 3.nejlepsi v žebříčku na heurece

krupka3
6. dub 2020

Mame nekolik mesicu prvni mycku v zivote, Bosch (nemeli jsme ani moznost zvolit jinou), a je naprosto bajecna. Nejsem zkuseny uzivatel, tak neposoudim nejake extra funkce, ale myje a susi nadobi vyborne, a navic mi velmi vyhovuje suplik na pribory (ze to nema takovy ten kastlik).

sonnenaufgang
autor
6. dub 2020

Moc děkuji všem za vaše zkušenosti🙂 ze začátku jsem uvažovala pouze o Bosch, ale zaujala mě i ta "vrtulka" u AEG. A chválíte si i Beko - tak ještě uvidíme, jak se k tomu vyjádří manžel🙂

littleice
7. dub 2020

@sonnenaufgang uvažovala jsem podobně jak ty 🙂 pak jsem měla vyhlídnutou konkrétní Bosch ale pobočka prodejny nebyla v našem okolí a doprava by stála hrozně moc. A byla akce v Okay "bez DPH" a tam se rozhodlo 😀
Držím palce a ať jste spokojení 🙂

martiniquest
7. dub 2020

Whirlpool mame uz 6 let a frci dobre, ale az odejde, poridime Bosch. Jsou mnohem prostornejsi a libi se mi malinky suplik na pribory. Nase ma na pribory kosik a neni to moc prakticke.

malytlustyhroch
7. dub 2020

Mame beko uzkou a je pekelne hlucna. Oficialne 40 dB, ale subjektivne mnohem hlucnejsi nez treba lednice 40 dB. Ale ve vetsim byte to nemusi tak vadit, a mozna ze 60 cm jsou tissi, nevim.