Barefoot na širší nohu. Jaká jiná značka kromě Beda?

hanve
2. zář 2021

Ahoj, mám dotaz,doteď syn nosil Beda Barefoot,ale od velikosti 33+ začíná být nadlidský úkon něco sehnat. Jaká jiná značka barefootek pro ploutvonožce v těchto velikostech? Dekuji

konidana
2. zář 2021

@hanve asi ne, bojuju s tím už léta a kluk je dycky velikostně napřed, před tím co je na trhu 🙄 😅 Bačkory beda bare dělaj do 38, ale z toho už taky vyrostl, tak zkusím Anatomic. Jinak já nepotřebuju barefoot, ale "jen" širokou špičku, takže od jara do podzima nosí sandále keen H2 Newport. Tenisky sehnat nejde..

felixfelicis
2. zář 2021

Na Facebooku ve skupině Barefoot nejen pro děti vědí všechno, zeptala bych se tam 🙂

mamikry
2. zář 2021

@hanve kupuju detem Froddo

felixfelicis
2. zář 2021

@mamikry já taky, ale jsou o fousek užší než Beda.

anehap
2. zář 2021

Pro naši ploutvonožku kupuji Froddo (vel. 35)

ai30
2. zář 2021

Osobne vyzkousene je nemam, ale myslim, ze Belenka by mely byt pomerne dost siroke

zelenaesmolda
2. zář 2021

@hanve
zkouseli jste DD step?

konidana
2. zář 2021

@zelenaesmolda jj já DD stepy v jenom období kupovala. Ty šly.

leilinka1234
2. zář 2021

@konidana dd stepy ve větších velikostech stojí za prd.
@hanve zkusila bych mrknout na protetika boty. Barefoot ve větších číslech mají.

pe_tu_ss_ka
2. zář 2021

Myslím, že i naše pegresy by měly být ve větších velikostech..

konidana
2. zář 2021

@leilinka1234 nic lepšího jsem nenašla...

@pe_tu_ss_ka jo pegresky jsem taky kupovala, ty ale končily asi na 34 nebo 36, DD stepy byly o dvě čísla víc

pe_tu_ss_ka
2. zář 2021

@konidana právě myslím, začali dělat i větší.. tady je mají až do 41 (malej má zatím 27). Ale právě tyhle mu sedí nejlíp.
https://www.ziveboty.cz/boticky/pegres-tenisky-...

biton
2. zář 2021

@hanve napadají mě fare bare

zmrz_lina
2. zář 2021

Můj syn (aktuálně noha 19,5 x 8,1) nosí beda a teď jsem koupila Be Lenky a ty taky sedí.

hanve
autor
3. zář 2021

@konidana jo,taky potřebuju hlavně širokou špičku a měkkou podrazku. Bedu papuče jsem teď sehnala a 33 nikde nemají,takže zatím do školy nosí sandály,co měl v létě 🤷

hanve
autor
3. zář 2021

@felixfelicis nemám fcb🤣

hanve
autor
3. zář 2021

@mamikry
@anehap Froda jsou na něj úzký

hanve
autor
3. zář 2021

@zelenaesmolda zkoušeli a nesedi

hanve
autor
3. zář 2021

@leilinka1234 protetiky jsou úzký,ale díky za tip

hanve
autor
3. zář 2021

@zmrz_lina díky za tip,Ne Lenka už vypadají rozměrově stejně široce jako Bedy👍

hanve
autor
3. zář 2021

Holky,díky všem moc za rady,kouknu po Ve Lence a Fare Bare, nevím proč,ale měla jsem pocit,že Faře dělaj jen do 32,tak naštěstí ne.

felixfelicis
3. zář 2021

@hanve To chápu🙂 Ale zrovna tahle skupina je superuzitecna a dost často tam i něco výhodné chytim na bazaru. Tak ať BeLenky nebo Fare sedí!

priefi
3. zář 2021

@hanve syn má dd step