Hrací deka pro miminko. Poradíte, prosím?

makkyv
18. led 2021

Dobrý večer dámy, prosím o radu, je to taková prkotina, ale i přes to bych se ráda s Vámi poradila. 😊

Mám 3m dcerku a doma hrací deku od Little Duch, to víte máte holčičku a vše jsem chtěla mít růžové, ale nyní toho lituji, baví jí spíše barevné věci jako jsou kontrastní barvy (bílá, černá, červená) hlavně je to pro její vývoj zraku to nejlepší.. jsem slyšela 😁 Jako prvorodička jsem to nevedela, tak teď lituji, že jsem nekoupila nějakou takovou hrací deku.. Moc jí to v tom nebaví, radši je na rukou nebo si se mnou povídá a nebo v houpátku.. Nevím jestli mám pockat až trosku vyroste jestli ji ta deka začne zajímat a nebo prostě jí prodat a koupit nějakou kontrastní s těmito barvami. Nějakou jsem vyhlidla, ale přeci jenom 1800,- dávat za deku, která ji třeba bavit nebude nechci..
On ji skoro nikdo ani nemá, koukala jsem i na bazar-fb-vinted.
😔 Poradíte mi, jaký na to máte názor prosím Vy?
Děkuji a přeji krásný večer. 😊

michaela666
18. led 2021

Co koupit jenom kontrastní kartičky a nějak je na hrazdičku přidělat a obměňovat? Koupit nějakou černobílou hračku a pověsit,...Myslím, že není nutné dávat další skoro 2 tisíce a něco vymyslíš. 😉

makkyv
autor
18. led 2021

@michaela666 To souhlasím, super nápad.. nebo třeba jen leporelo. Aby krasne až bude pást nebo bude hačat v lehatku tak ji to pripevnit.. taky se mi to zda teď zbytecne.. děkuji 😊

michaela666
18. led 2021

@makkyv Mám to v plánu úplně stejně. 🙂

makkyv
autor
18. led 2021

@michaela666 děkujii🥰

michaela1990xx
18. led 2021

Mame Tiny Love a malý je tam během dne často, baví ho to.