Klučičí tepláky 104/110. Kde kupujete?

ruzenka95
25. dub 2021

Ahoj holky, shanim tepláky pro syna, nemá někdo k prodeji? Moje představa je: cca 5ks, tmavý barvy, stav bez děr, fleku a zmolku. Proste normální teplaky na ven. Nebo, kde kupujete? Dekuju

prejeta_zaba
25. dub 2021

Lidl, Pepco. To seženeš levněji než jetý s poštovným. Na to, že to za 14 dní prošoupe ve školce nebo na pískovišti není potřeba řešit nějakou extra kvalitu. 🤷‍♀️

ruzenka95
autor
25. dub 2021

@prejeta_zaba vážně mate tepláky na 14 dni? A já hudrovala, ze se po roce začaly trhat, ze to nic nevydrží 😂 pepco má hnusny materiály a když to teda tak prd vydrží, tak mi 120Kc za tepláky přijde dost. No, myslela jsem, jestli někdo nenabidne za symbolickou cenu. Počkám teda na akci v Lidl. Dekuju

lidax
25. dub 2021

Second hand

pengli
25. dub 2021

@ruzenka95 Zdravím, já kupuji hodně na Vinted, dá se tam občas natrefit na fajn kousky za pár korun, kolikrát i úplně nové.

dandaa
25. dub 2021

Ještě se mi nikdy nestalo, že by nějaké syn prodrel. Kupuji jen nové a venku je v nich několik hodin denně. Nejlépe mu sedí Lindex a Next .Ty koupíš i na vinted levně po někom.

prejeta_zaba
25. dub 2021

Ještě mě napadlo F&F nebo si počkat na výprodeje H&M nebo C&a. Těžko někdo bude mít patery skoro nové tepláky, aby se vám neprodřely po prvním použití a vyjdou tě i s poštovným levněji než koupit v levném obchodě. Materiálově si myslím, že to je všude nastejno. Líp na tom bude tak Lindex nebo Next, ale zase místo stovky dáš za jedny tepláky 400 a když vidím, co ty děti dělaj. 🤷‍♀️

vikinkav
25. dub 2021

Ja koupila v lindexu, lepsi poridit ty silnejsi s vystuzenyma kolenama, leginy nevydrzely nic, ale nosil je hodne to je pravda. Pak mam jedny z M&S a taky dobry. pepco nevim, moc tomu neduveruju. Jinak my mame teplaky tak na pul roku az rok, urcite ne na 2 tydny 😄

sugarplum
25. dub 2021

Kupuju lindex, pockam si na akci aspon 25% dolu a drzi mu bez prosoupani a der do doby, nez z nich vyroste. Hlavne maji stahovaci gumicku, ktera se da nastavit a teplaky tak nepadaji a nemusi se stahovat vzdycky snurkou.

kamino
25. dub 2021

Kupuji na Brumlovi , jsou tam věci s Anglie a kvalita dobrá.

andelka
26. dub 2021

@ruzenka95 Já teda kupuju v Pepcu pro všechny kluky (2,9,11 let) a kvalita mi nepřijde děsná. Nosí je celý rok. Tepláky z Lidlu jsou fajn, ale mým moc nesedí. Starší je mají úzké v pase a nejmladší zase široké.

vaju
26. dub 2021

Já teď koupila v Kik za 50 kč černé, měli i šedé. Jsou jen na ,,lítačku,,. Slušné tepláky na bazaru v téhle velikosti asi budou problém. Nebo aspoň u nás už nejsou nikdy na prodej dál.😀Žmolky, díry, vybledlé...

miminecko
5. kvě 2021

Dávám k dispozici kod na ABOUT YOU... dá se použit opakovaně 🙂 třeba některá využijete 🙂 CS-P7BWPY