Který dětský elektrický zubní kartáček pořídit?

elialen
2. pro 2020

Ráda bych 7 letému synovi pořídila elektrický kartáček. Je to dobrý nápad? Poradíte mi, prosím, značku, typ. Děkuji.

zelenaesmolda
2. pro 2020

@elialen
Zadny

verulevrtule
2. pro 2020

@elialen Ahojky, můj syn dostal už předloni od babičky k Ježíškovi, a to měl dva a kousek a nemůžem si stěžovat, zuby si čistí sám, já málo kdy, většinou mě nenechá, a bez problému

vrabecek86
2. pro 2020

Lepší je sonický kartáček, který vibruje než ten s točící hlavicí. Já za nás doporučuju ten viz odkaz. Syn dostal loni k vánocům, je k tomu i aplikace, syn se vždycky na čištění zubů těšil.
https://www.datart.cz/Zubni-kartacek-Philips-HX...

verulevrtule
2. pro 2020

@vrabecek86 ale prý to není moc dobré na citlivé a plombované zuby a měl by se používat jen po poradě s lékařem a ne denně

elialen
autor
2. pro 2020

@zelenaesmolda Důvod?

elialen
autor
2. pro 2020

@verulevrtule Aha, tak k zubaři jdeme před Vánocemi, tak se raději zeptám. Plomby nějaké má a nebyly nejlevnější.

astyna88
3. pro 2020

Syn dostal taky a budu mu pořizovat i s jemným rezimem, já mám oralB pulsonic a má jemný režim, kdyby něco takového bylo u dětí, bylo by to fajn. Mě to hrozně zlepšilo zuby, a to mám pulku pusy zaplombovanou 😁syn má rotační a hrozně to drnci, že to nechce, tak ten bych neradila

leiladelly
3. pro 2020

Za mne například od Curaproxu. Není to nutné, ale děti to baví, zlepšily čištění ve všech směrech.