Mobilní chuvička. Máte tip?

fredriko
21. zář 2023

Ahojte, jakou chúvičku používate? Zaujíma ma či niekto použiva chuvičku ako mobilní appku... niečo na štyl hlídaní dvoma telefonami.
Diky.

chumlee71
21. zář 2023

@fredriko ahoj,my jsme používali Dormi.

fredriko
autor
21. zář 2023

@chumlee71 Diky, niekto ešte nejaké iné tipy?

mysh_me
21. zář 2023

Mame appku Baby monitor, modra ikona s medvidkem. Funguje dobre, ale hodne zere baterku. Pouzivame jako zalozni chuvicku, kdyz jsme nekde s muzem a nemame s sebou klasickou co pouzivame doma, tak to dame takto pres dva mobily.

janule0123
21. zář 2023

Máme asi 2 dny od truelife..: mají napsáno ze apka komplet v češtině a je jen částečně ….jinak super …

me_druhe_ja
21. zář 2023

Kameru Xiaomi. Všechny chůvičky jsou drahý a většinou na prd. Kamera je nejlepší🙂

ajja87
21. zář 2023

@me_druhe_ja muzu se zeptat na jakem proncipu ta kamera funguje?sparuje se s mobilem? posílá taky oznámení,kdyz se něco děje?

fredriko
autor
22. zář 2023

Skúšali ste niekto aj túto? https://www.anniebabymonitor.com/cs/ celkom dosť som o nej počul... ale ešte som ju neskúšal.

me_druhe_ja
22. zář 2023

@ajja87 Kamera musí být teda v elektřině. 🙂 V mobilu máte aplikaci a tam je vidět obraz. Dá se obraz i nahrát, slyšíte zvuk atp.... zaroven se dá i mluvit skrz kameru na dítě (ale to teda moje děti děsí 😀). Za mě je to fakt stokrát lepší než chůvička. I obraz je krásný. 🙂

ajja87
22. zář 2023

@me_druhe_ja a prosim to posle upozornění(neco jak sms nebo jako aplikace),jde mi o to, že když dítě začne plakat,abych se to dozvěděla...a pokud to tedy dá upozornění,tak je vidět pohyb a nebo to pouze zasle záznam (foto), právě jsme totiž koukali na kameru od truelife a ta posle upozornění a pouze foto,coz uz si pak muzu koupit chuvicku bez kamery, protože nepotrebuji vedet co se v pokoji dělo před deseti dvaceti sekundami,ale aktuálně...a jeste jak je to ze změnou wifi? Právě u te truelive pri zmene wifi je potřeba kameru znovu přeinstalovat,coz se mi teda nechce...vymoženosti typu mluvení na dítě a ukolebavek nepotrebuji...prijde mi,ze všechny zneji jak ze záhrobí a nepotřebuji dítě vyděsit ještě vic😁

mysh_me
22. zář 2023

@ajja87 to prave neni chuvicka, co vam tu popisuje, ale kamera. Takze vidite obraz na kamere, a musite ho sledovat co se tam deje. Upozorneni, ze se vzbudilo dite, vam to fakt neposle 😀

ajja87
22. zář 2023

@mysh_me no právě co jsem koukala tak nejaly typ kamery od xiomy to normálně zaznamena(plac dítěte a pohyb),ale docetla jsem se jak je to prave s ti upozorněním

me_druhe_ja
23. zář 2023

@ajja87 jo, zní to hrozně, já to taky nepoužívám. 😀 pokud máte zapnutou tu aplikaci a zvuk a dítě začne brečet, tak to uslyšíte okamžitě. Ale musí být teda zapnutá ta aplikace, to vidíte i slyšíte všechno žive. Při změně WiFi se musí kamera znovu připojit, ale je to záležitost jedné minuty🙂
Já mám kameru pro obě děti, používám skoro 4 roky už a fakt jsem spokojená

fredriko
autor
25. zář 2023

@ajja87 tá appka annie baby monitor, tak tá vam pošle notifikaciu ked appka zisti že je hluk v miestnosti... čiže tym padom dieťa plače.. tak to by možno poriešilo váš problem.

ajja87
25. zář 2023

@fredriko no ale to musím mít dva mobilní telefony a to ja zase moc nechci, hlavně manžel mi třeba na několik dni odjíždí, a další mobil kvuli tomu kupovat? nevím no musime ještě pořešit

fredriko
autor
26. zář 2023

@ajja87 A nejaký starý nepoužívany už nemáte?