SINSAY. Jaké máte zkušenosti?

koralka111
15. srp 2022

Ahojky holky,
jaké máte zkušenosti ?
Velikost, Materiál?
Mají super ceny - 3 pack tepláku -299 kč
5 pack trička- 280 kč
Zkusila bych objednat našemu mrňousovi velikost 116 ale je hodně hubeňoučký, 110 mu je krátká ale obvodově, by mohl mít i menší - kraťasy máme třeba 98 :/ někde psali, že mají velikosti větší, tak abych neobjednala 116 a nebyla mu extra velká.
Díky za zkušenosti 🙂

klokanka31
15. srp 2022

@koralka111 Já s nimi jsem spokojená, materiál skvělý, dlouho vydrží. I velikosti odpovídají...

michaela666
15. srp 2022

@koralka111 Máme pár kousků a kvalita odpovídá ceně. Overaly na spaní v balení po 3 byly propadák jak hrom. Materiál měl být 100% bavlna, ale už v ruce bylo poznat, že je to nějaká umělotina. Hrozně nepříjemné.
Naopak mikiny a legíny jsou fajn. Velikost odpovídá.

macinka1989
15. srp 2022

@koralka111 Velikostně sedí, ale bacha na sušičku…po tom, co se mi po pár vypráních a sušeních srazily asi o 10 cm (měrěno se stejnými tepláky, ale novými), tak už do sušičky nedávám 😉

agneska7
15. srp 2022

Já jsem spokojená je to levnější než Pepco a kvalita bych řekla že se rovná pepcu a za mě je oblečení teda spíše menší z jiných obchodů synovi kupuju 98/104 a že sinsay beru 110

veru181
15. srp 2022

Já mám zkušenost docela dobrou, ale vždy potřebujeme o velikost větší než v jiných obchodech 🙂 Kvalitativně… nebude to jako kdovíjak značkové, ale zatím vše bylo bez problému - uvidím, jestli se to nerozpadne na druhém dítku 😀

dianemash
15. srp 2022

Z některých kusů jsem nadšená, z jiných tolik ne, každopádně za tu cenu je mi jasný, že nekupuju bůhví jakou kvalitu 😏 S čím jsem měla problém při online nákupech jsou velikosti, malý nosí 74-80, u pyžamek je to celkem v pohodě, trička i kraťasy vel. 80 tam mají dost obří, takže to kupuju stále 68 a jeden set mikina+tepláky vel. 80 (s tím, že to bude mít ještě začátek podzimu) už měl problém na sebe navlíct, takže to je takový zvláštní 🤔😄 Ale od doby co nemusím nakupovat online tak tam nakupuju fakt často, věci mají hezký a to nejen pro děti 😊

ajja87
15. srp 2022

@koralka111 objednávala jsem jednou, dcera mela mít velikost 122,brala jsek ji tam pyzama s vsechny ji byly malé, trika a mikina na mě velikostně seděly, segra brala manzelovi bundu a byla mu malá, takže je to asi taky kus od kusu
A material, bych řekla, ze odpovídá cenam, pyzama i trika byli fajn, mikina po prvním praní sezmolkovala

katule1990
15. srp 2022

@koralka111 Kupovala jsem online asi 2 měsíce zpět bodyčka, overaly, tričko, kraťasy. Kvalita mi přide ok, peru dost a pořád je to pěkný. Velikostem moc nerozumím, vše jsem brala 86 a ty body jsou spíš menší a úzký (což neva, syn je hubeňour) a overal hrozně široký a mnohem delší, řekla bych tak o dvě velikosti větší než ty bodyčka, přitom velikost psaná stejná.

sigyn
15. srp 2022

Kupovala jsem 2 trička za 30,-. Materiál kvalitativně asi jako Kik, velikost odpovídala. Už asi dva měsíce jsou prané a proháněné sušičkou a zatím bez vad. Za mě od nejhorší po nejlepší: Pepco > Kik > Sinsay > Lidl.

andelka
15. srp 2022

Kupovala jsem tepláčky 2pack, ale s kvalitou jsem spokojená nebyla. Po prvním vyprání žmolky. Za mě lepší je Pepco.

martiniquest
15. srp 2022

Kvalitou jako Pepco, realne je to o cislo mensi a susicka jeste jedno cislo srazi.

nat
15. srp 2022

@koralka111 U nas pul na pul zacatek kdyz zacinaly bylo ok,ted nic moc spis nic....U nas se susickou nekamaradi obleceni,radeji priplatim a koupim lepsi zancku...

elesse
15. srp 2022

Krome zmineneho, u nas velikost sedi, ale pro syna to ma moc malou diru na hlavu. Mikcu neoblekne ani o velikost vetsi. Ale uznavam ze je to problem specifictejsi

te_reza
15. srp 2022

Kupuji o číslo větší, ale jsem spokojená.

krisstina93
15. srp 2022

Není to špatné, cena odpovídá kvalitě. Beru větší velikosti, 3 letý syn aktuálně nosí odtamtud velikosti na 4-5 let. Plus jestli máš sušičku, tak se to trochu zdrcne.