Tip na videochůvičku. Philips Avent, Babymoov, nebo jiný?

chasing_rabbits
14. bře 2021

Téma, které jsem zde už našla. Jen jsem koukala, že většinou už jsou staršího data.
Doporučíte mi prosím videochůvičku se kterou jste spokojeni?
Ráda bych, aby měla dobrý dosah(když jsme na chatě tak přes silné stěny), stála do 5tis, kvalitní obraz a zoom 🙂
Zaujala mě Philips Avent nebo Babymoov. Nemáte někdo zkušenost přímo s jednou z těchto chůviček?
Děkuji🎀🌷☺️

kevi1
14. bře 2021

mame philips avent a sme spokojni 🙂

zuzroko
14. bře 2021

Mám phillips avent, je super. Jsem s ni naprosto spokojena, jen do te doby dokud nevyjdu na zahradu nebo bych chtela jit k sousedum. Tam uz bohuzel nedosahne 😩 na zahrade chytim signal tak, tak a musim se hodne snazit 🙊

chasing_rabbits
autor
14. bře 2021

@zuzroko toho jsem se právě chtěla vyvarovat :/ ale to asi jiná chůvička nebude lepší... podle recenzi co jsem cetla

jitkaem
14. bře 2021

@chasing_rabbits nam se osvedcila web kamera a aplikace v telefonu.

zuzroko
14. bře 2021

@chasing_rabbits ono ty video chuvicky maji o dost mensi dosah nez ty klasicke, ale video je video. ☺️😀

chasing_rabbits
autor
14. bře 2021

@zuzroko prave 🙂

kackacerm
14. bře 2021

Máme TrueLife NanyCam H32 a spokojenost. Zkuste mrknout. Dosah parádní i přes několik tlustých zdí, obraz dostačující. Teď jsme pořídili druhou pro druhé dítko.

darinka84
14. bře 2021

@chasing_rabbits máme babymoov.. Máme silné zdi v domě a dosáhne přes patra, na zahradu úplně bez problémů.. Jsem s ní spokojená. Malá spinkala v ložnici a já pracovala na zahradě. Využíváme i teď u druhého.