Zábrana u postele. Do kolika měly vaše děti?

aniea
29. zář 2021

S manželem se nemůžem shodnout jeslti nechat dceří (3 roky) zabránu u postele. On tvrdí že by se to měla naučit spát bez toho, já zas že je ještě malá a neuvědomuje si co dělá když spí. Když spí i u našich tak jim padá z postele.
Tak do kolika měla asi vaše děti zábrany u postele, pokud samozřejmě není součástí tě postele.?

zelenaesmolda
29. zář 2021

@aniea
tak kdyz rodicum pada z postele tka je snad jasne,ze tu zabranu potrebuje,nechapu co manzel resi?

mimi1004
29. zář 2021

Dcera bude mít za měsíc 7 a zábranu má stále. V noci po posteli cestuje a pád z postele není přece nic příjemného.

cherie24
29. zář 2021

@aniea vůbec bych neřešila a zábranu nechala. Klidně ještě pár let. Malé teďka ve 2 letech šíje babička mantinely kolem celé postele. Mele sebou tak, že se vždycky praští do hlavy o zeď. Partner mi k tomu taky řekl, že se párkrát praští a pak se to odnaučí. Někdy je lepší tyhle chlapský moudra fakt neposlouchat. 😉

aniea
autor
30. zář 2021

@zelenaesmolda no nadává že jsme ji to měli dát dávno pryč, naučila by se to a nepadala by..

aniea
autor
30. zář 2021

@cherie24 jo taky ho neposloucham😂nechám ji to tam. Jen mě zajímalo do kdy je to asi potřeba to tam mít. 😃

janina228
30. zář 2021

@aniea ..dokud ti bude z postele padat, tak bych tam zábranu nechala a vyřešila bych to jednoduše - vakem na pyžamo. Dítě se naučí pyžamko uklízet a ty ten vak máš kam pověsit 😉

pabka
30. zář 2021

Dcera si při padu z postele rozrazila na spánku hlavu, jeli jsme na siti, pak ji to zhnisalo a dodnes tam má jizvu. Takze zabranu doporučuji nechat.

sigyn
30. zář 2021

Já měla zabranu u postele snad do 6 let. Prostě jsem hodně rotovala. Pak to prostě samo přešlo. Nemyslím si, že je něco na co si dítě zvykne 🙂

zelenaesmolda
30. zář 2021

@aniea
no,ja jsem se jako dite kazdou noc probouzela v mezere mezi stenou a posteli,fakt jsem se to neodnaucila,postel se proste posunula a bylo to

zmrzlinka
30. zář 2021

@aniea syn měl do 8 let a naše 5- léta ji bude mít asi dlouho....strašně v posteli rotuje 😃

elisija
1. říj 2021

Tak u nás - 6 let a stále padá z postele. Myslím že rotovat bude ještě dlouho🙂)))

cherie24
1. říj 2021

@zmrzlinka moje malá musí být v posteli ohraničená komplet a to má postel metr na 2 metry a u nohou jen nechaný 40ti centimetrový vlez a stejně je schopná tudy vypadnout 🤦 V noci se právě kolikrát praštila do hlavy, ale polštáře, co má dokola prostě přehrabe jak se vrtí a praští se stejně, tak bude mít mantinely jako mimino a spát v kleci. 😄 A z postele mi už spadla, na hlavu a opravdu jí to od vrtění neodnaučilo. Nevím, kde na tyhle chytré kecy chlapi chodí teda 😤

podestatka
1. říj 2021

Dceri bude teď v říjnu šest a má stále zábranu.A ještě mít bude,jinak padá

87pavlina
1. říj 2021

Tak v noci začni shazovat manžela z postele 😀 😀 Myslím, že by mu to taky nebylo příjemný a radši by si dal zábrany 😀

pinkyy
1. říj 2021

Kdyz dite spi a kdyz spis ty, tak prece nevis, co ze spani delas, clovek se furt otaci atd, to podle me nejde naucit 🤷‍♀️ Zabranu nech do ty doby, dokud bude potreba, klidne do 15ti 😀