Zimní capáčky. Poradíte, prosím?

dianawonder
3. zář 2023

Ahoj ženy. Prosím o radu ohledně koupě zimních capáčků.
Předem chci říct že capáčky budu kupovat až v zimně, teď pouze zjišťuji co se prodává abych měla klid na výběr.

Potřebuji capáčky na zimní období, kdy dcera ještě nebude úplně samostatně chodit ale spíše obcházet ( teď pomalu začíná). Máme dvorek a zahradu takže je pro mě nepředstavitelné že by obcházela jen doma a venku ne. Zkoušela jsem se ptát i ve skupinách na FB ale dostala jsem čočku jak dítěti zničím capáky nohu nebo že na co je chci teď ikdyž jsem jasně napsala že chci kupovat za cca 2-3 měsíce 🤦🏼‍♀️
Takže když to shrnu, potřebuji capáky zateplené, vodoodpudivé a to včetně podrážky ( všude nacházím s podrážkou látkovou).
Děkuji předem za tipy

lauriak
3. zář 2023

Moje decka dostali prve topanky normalne celoročky. Po snehu nechodili, tam by to neuchodili. A ked bola sucha zima tak v celorockach tu hodinku vonku vydrzali.

badyr
3. zář 2023

@dianawonder zimní zateplené capáčky od Nohatky a nebo little blue lamb sněhulky, nebo Stonz.

ekou
3. zář 2023

Za mě teď jsem kupovala tyhle a spokojenost ačkoliv podrážku nemají https://www.suchedupky.cz/softshellove-valenky/

Syn už měsíc zdárně obchází nábytek a boty budu pořizovat až dva měsíce bude doma chodit sám.

bertik20
3. zář 2023

Tak pokud teď obchází, může brzy chodit. Capáčky jsou dle mého k tomu nepoužitelné, určitě bych volila pěkně teplé botičky. Capáčky jen do kočáru, když by se pouze vezla

teate
3. zář 2023

Zimní softshellové capáčky Esito. Např. tyto, vhodné i do sněhu. https://www.esitocz.cz/backurky-a-capacky/1913-...
Ale za 2-3 měsíce může klidně chodit, řešíš to fakt brzo.

mia_von_prag
3. zář 2023

Capačky jsem kupovala v H&M za 250 Kč, nosila je v kočárku nebo když lezla po štyrech venku

prejeta_zaba
3. zář 2023

Jednoznačně zimní prewalkers. Dělá třeba Froddo. Po všech možných návlecích a softshellech, co promokly jen při pohledu na sníh, dítěti se to shrnuje, šmajdá, ztrácí to... Takže jedině ty nebo rovnou boty.