Dceři se na táboře stýská a chce jet domů

mandala
8. srp 2015

Vlastně nevím, co si od této diskuze slibuju, možná očekávám, že sdílená starost, poloviční starost. Moje dvě dcerky jely letos už asi po čtvrté na letní tábor, kde ta starší už asi po třech dnech začala domů psát zprávy, že je jí smutno, a že chce domů. Ze začátku jsem to moc neřešila, protože vím, že je citlivější a stesk jsem u ní očekávala, upozornovala jsem i vedoucího, aby na ni kdyžtak dohlédl. Jenže je to čím dál horší, volá mě s brečením, že chce domů, každý večer brečí do polštáře, vyhledala jsem i články o tomto problému, kde se píše, že mobil je vyloženě zlo, tak jsem ji navrhla, že už si nebudeme psát SMS a volat, ale ona tvrdí, že když mě slyší, že ji to uklidní. Nejraději bych si ji odvezla domů, jenže manžel to zamítl, že už není malá a věděla, do čeho jde, já sama nechápu, co se to s ní děje, vím učitě, že ji nikdo neubližuje, možná je to tím, že jsem ted doma na MD a má mě pořád za zadkem, proto ji ta delší odluka trápí. Vedoucí o všem ví, když ji přepadne truchlivá, tak k ní vždy někdo přijde a snaží se jí zabavit, myslím, že přes den nemá ani tak čas o tom přemýšlet, nejhorší jsou ty večery a chvíle volna. Já už jsem z toho taky na nervy, potají brečím, a ten týden, co jí ještě zbývá snad nepřežiju. Zajímalo by mě, co si o tom myslíte, jsem moc přecitlivělá, nebo mám přesvědčit manžela a jet pro ní ?

hejsa
12. srp 2016

Proč ji neodvézt domů?Očividně se jí tam nelíbí ,proč trápit dceru i Vás? 😨 - Vy byste taky odjela,pokud by se Vám někde nelíbilo.

urtica
12. srp 2016

Určitě odvézt! Z nějakého důvodu jí to nesedlo. Jednorázové návaly stesku jsou na táboře u dětí normální, ale pokud se tam tak trápí, brečí Vám do telefonu a je nešťastná, jeďte pro ni - mohla by z toho mít zbytečné trauma.
S pozdravem, vedoucí dětských táborů 😉

lucisa
12. srp 2016

@hejsa
@urtica holky, to je lonsky pribeh 😉

urtica
12. srp 2016

@lucisa Jj, já si toho všimla, ale pozdě 😀

kocik71
12. črc 2018

Vaa1