Hledám kamarádku, Vyškov a okolí

janapos
26. únor 2018

Ahoj, jmenuji se Jana a je mi 32, mám 19- ti měsíčního syna, přistěhovali jsme se do Drnovic u Vyškova a nikoho tady neznám. Ráda bych našla kamarádku na společné vycházky a aktivity s dětmi i bez dětí🙂 ...

misinkaj
26. únor 2018

@janapos Ahoj Jani. Volam sa Michaela. Rada by som tiez uvitala nejaku kamaratku. Mam 18 mesacneho syna a 4,5 rocnu dceru. Byvam ale priamo vo Vyskove a nie som ridicka ☹

janapos
autor
27. únor 2018

@misinkaj Ahoj, myslím že by to nevadilo, já řidička jsem nicméně muž využívá auto na cestu do práce a na jednání...ale když se chce tak to vždy nějak jde...nechtěla by sis třeba vyměnit email, abychom si mohly napsat?

misinkaj
27. únor 2018

@janapos Ok. Moj mail je m.broosova@gmail.com

vendicka
27. únor 2018

Ahoj holky, taky jsem od Vyškova (Nemojany) a nikoho tu neznám, bydlím tu krátce. Mám 2letého synka a na jaře čekám druhé. Ráda bych si občas někam zašla a popovídala si, s dětmi i bez 🙂

janapos
autor
28. únor 2018

@vendicka Ahoj myslím, že bychom se mohly sejít všichni tři, až bude po tak krutých mrazech, třeba ve Vyškově, když Míša neřídí. Co vy na to?

janapos
autor
28. únor 2018

@misinkaj Ahoj nevím zda jsi to četla, ale psala nám ještě jedna maminka, myslím, že bychom se mohly sejít všichni tři, až bude po tak krutých mrazech, třeba ve Vyškově, Co ty na to?

mixitka25
28. únor 2018

Ahojky, jmenuju se Eva, je mi 25 a čekáme s přítelem v květnu naše první miminko. Také jsem se před nedávnem přestěhovala do Vyškova a nemám tu žádné kamarádky, pokud by byl zájem z vaší strany, ráda se seznámím 🙂

misinkaj
28. únor 2018

@janapos Suhlasim. Buduci tyzden nieco naplanujeme.

vendicka
28. únor 2018

@janapos No sranda je, že já taky neřídím, resp. ani nemám čím - máme zatím 1 auto a manžel s ním jezdí do práce. Ale kdybychom se domluvili někdy na odpoledne, tak mě do Vyškova zaveze, to by nebyl problém, nebo i s malým busem

janapos
autor
28. únor 2018

Ahoj holky, nevím přesně jak funguje toto forum, zda musím odpovídat každé zvlášť nebo vidíte veškerou komunikaci, budu ráda když mi dáte zpětnou vazbu....mohly bychom se tedy sejít někdy příští týden s dětmi ve Vyškově? ...znáte tam nějakou kavárnu pro děti? ...navrhněte čas, který Vám vyhovuje a dáme to dohromady..

misinkaj
28. únor 2018

Ahoj. Ja myslim, ze komunikaciu vidime vsetky. Ja poznam len kavarnu mochomurka. Je to detska kavarna, s detmi super. Otvorene maju od 9-18 h. Viac na ich facebooku. My sme ready od 9h tak do 11 h. Potom bezime domov spat 🙂. Odpoledne chodim potom pre dceru do skolky. Akurat pondelky chodim dopo so synom na plavani. Snad to casovo nejako skombinujeme.

vendicka
28. únor 2018

@janapos Já komunikaci vidím, chodí mi na to upozornění. Kavárna vypadá pěkně, akorát si nejsem jistá, jestli tam malýho vezmu hned příští týden, všude jsou chřipky a mezi dětma je to tutovka, na víkend jedeme na oslavu a potřebuju aby byl zdravej

janapos
autor
28. únor 2018

To je pravda, to mi vůbec nedošlo taky bych nerada, aby malý onemocněl ..tak si prozatím můžeme psát a sejdeme se s dětmi až bude lepší počasí ...případně se můžeme sejít samostatně, ale obávám se že koordinace hlídání bude poměrně složitá 🙂 ..nevím jak u Vás...chtěla jsem se zeptat "vendičky" jak se vlastně jmenuješ křestním jménem, nikde jsem to nevyčetla, předpokládám, že Vendula? ...

vendicka
28. únor 2018

@janapos Jasně, Vendula 🙂 Kdyžtak si můžem všechny psát interní poštou nebo přes FB, ať nemusíme přes veřejnou diskuzi. Já to mám tak, že muž jezdí mezi 15-16h z práce, takže hlídání bych měla na odpoledne, jinak samozřejmě všude busem s prckem

janapos
autor
1. bře 2018

Ahoj holky, asi bych dala FB tam si můžeme psát i najednou ...pokud budete chtít tak si mě najděte pod jménem Jana Pošvecová.

misinkaj
1. bře 2018

Ahoj dievcata. Asi sa budete smiat, ale ja FB nemam. Nejako ma tato vlna FB nepohlnila...

janapos
autor
1. bře 2018

Ahoj to nevadí, s Vendy si můžeme vyměnit FB a s Míšou si budeme psát email nebo zprávu. Třetí slečna Eva se zatím nijak neozvala tak uvidíme.

pval
28. bře 2018

Ahoj holky. Je mi 31let a jsem z Ivanovic na Hané. Kdybych se mohla přidat s dětmi tak bych byla ráda. Dcera má 3 měsíce a syn 3 roku.

janapos
autor
28. bře 2018

Ahoj, určitě 🙂 jen musíme vybrat nejlepší místo na setkání, aby to pro nás všechny bylo přijatelné, s Vendy jsme se předběžně domlouvaly, že bychom se sešly po Velikonocích, takže pokud by jsi chtěla 🙂 jinak pokud máš FB mohly bychom si tam napsat, je to rychlejší, pokud ne zvolíme jinou formu komunikace.

pval
28. bře 2018

Facebook mám pod jménem Pavla Janíčková. Fotka malého syna v modré bundě. Tak si mě prosím přidej 😉

karol4
5. zář 2018

Zdravím Vás holky, přistěhovali jsme se do Vyškova a hledám nějakou parťačku na kočárkováni 🙂 mám 20měs.chlapečka a teď 2měs.holcicku. Tak budeme rádi za společnost.

petrafiliphonza
19. srp 2020

Ahoj holky ,vidim,ze je to starsi komunikace ,ale presto to zkusim. Hledam nejakou kamaradku v Nemojanech.mam dvouletteho syna.

petrafiliphonza
19. srp 2020

@vendicka ahoj vim,ze je to uz stara konverzace. Presto to zkusim. Hledam kamaradku z Nemojan.