2letý syn už delší dobu nechce jíst

cabo
2. led 2017

Dobry den, chtěla bych se zeptat jestli resite některá stejny problém. Syn vždy ukázkově jedl. Jak UM, prikrmy, tak i bezna jídla. Od asi 2let (co mu zacaly rust 5) se to zhoršilo. Snidal jogurty, obědy jedl jen trochu, na veceri polevku. Namazane pecivo vůbec, max.suchy rohlik/chleba. Posledni dva mesice je to horsi-bojkotuje večer polévky a ted je to uplna silenost-nechce vubec jist. Porad jen mlicko mlicko (UM)!
Teď je trosku nachlazeny, tak bych chapala, ze nebude moc jist, ale uplnu bojkot jidla se mi nelíbí. Desim se co dal.
Dneska opet nesnidal, nesvacil a obed ne ne ne. Ani polevku, ani hlavni jidlo, ani chleba. NIC. Jen mlicko a sileny řev.
Ted behem "nemoci" budiz, nebudu trvat na tom at poradne ji, ale co dál?

valkyra222
3. led 2017

Bud to budou zoubky nebo se to ,, trosku nemocný,, změní ve víc nemocný možná se ještě nemoc projeví může to být angína nebo nebo chřipka může být zahleneny...malého ještě kojím a taky toho moc přes den nesní a když měl teď chřipku tak vůbec nechtěl jist jen kojit...

meyryen
3. led 2017

U nás to samé....Syn 2roky jedl blbě vždycky, někdy sni za den jen jednoho lipanky, ale UM by pil pořád....Nic nového neochutná,ovoce neji, zeleninu taky ne...Občas je to na budku...

cabo
autor
3. led 2017

@meyryen Syn právě byval velký jedlík. Sice ochutnavani nového je vždycky problem, je hrozne opatrny, ale tohle je síla. Jinak ovoce, zelenina nebyval problém. Teď nechce ani kapsicky, kterých byl schopen sníst 4-5 za den.
Zazila jsem to s nim jen jednou, když mel aftozni zánět a 10dni nic nejedl, prvních 5dni ani to mléko.
Právě uz resim ze zavolám dr.jestli se nemame radši zastavit.

meyryen
4. led 2017

@cabo Tak to je dobrý jedlík....U nás tak 1kapsicka za měsíc....S dr jsem to řešila už několikrát, ale když přibírá,tak nic neřešil.Ptala jsem se i na nějaké vitaminove doplňky,tak to je taky prý zbytečný......