6měsíční dcera sní pár lžiček a hotovo, máte zkušenost?

molea
15. pro 2014

Maminky mám 6 a půl měsíční dceru.Od 4 měsíců přikrmujeme.Poslední týden mi vsechno odmítá...Sní dvě max tři lžičky příkrmu a konec...Začne se ztekat a plivat mě to..at je to cokoliv...Kdyz ji udelam UM tak mi vypije ani ne pulku..pak zacne kusat savicku a ztekat se...Myslela sem ze ji to prejde,ale zatim nic...Spis bych rekla ze je to jeste horsi...Predtim mi snedla aspon ovocnou kasi celou..ted ani tu ne...Máme stim nekterá zkušenosti??,Děkuji

maki73
15. pro 2014

@molea nerostou jí zoubky? To pak některé děti mívají problém s krmením obecně...

molea
autor
15. pro 2014

zatim tam žádné necítím ani nevidím,ale taky mě to napadlo..tak uvidime....

lrg
15. pro 2014

Mně dcera přestala v 6. měsíci dobře jíst a trvá to dodnes (21. měsíců). Je to šílený boj, jsme vděční za každé sousto které sní, někdy do ní dostanu za celý den jen pacholíka. Nejí maso, zeleninu, ovoce, jen těstoviny, bramborovou kaši a mléčné výrobky. Naštěstí pije alespoň UM, tak má nějaké vitamíny. Je sice kost a kůže, v roce neměla ani 7kg, ale jinak je překvapivě zdravá a extrémně čilá 🙂 Takže musíš se obrnit trpělivostí, nenutit, nehrotit a buď je to jen nějaké období a za chvíli to přejde, nebo ti začne vyrůstat malý nejedlík, ale s tím nic moc nenaděláš.

lenicka07
15. pro 2014

taky bych řekla že zoubky.. Jinak syn mi začal příkrmy jíst pořádně až když mu vylezly první zuby, do té doby sotva pár lžiček...

hanivasi
15. pro 2014

@molea taky jsme měli jedno takové období. Začla jsem mu kaši dávat víc chladnou (33stupnu), a problém zmizel. Zkus to.

maudn
15. pro 2014

no a my máme syna 2 3/4, který je super nejedlík, všechno se mu hnusí, ze všeho se dáví, všechno si prohlíží, než otevře pusu, jeslti ho nechceme otrávit, nakrmit ho boj a spoustu jídla taky vyhodíme... neboj, někteří jsou takoví...je to o nevy

klar2
15. pro 2014

Malá vždy dobře a hodně jedla. Pak najednou začala stávkovat a hrozně málo jíst ( také tak okolo 7měsíce). Nechtěla jíst, kňourala, prskala to kolem sebe, odstrkovala lžičku. Možná opravdu začínají růst zoubky, nebo je to jen takové období, kterým si musí projít. 😕
Mě momentálně při krmení pomáhá, že ji strčím do ruky nějaký předmět, který zkoumá (hračku, víčko od přesnídávky…) a ona při tom otvírá pusinu a jí v klidu - a prokládáme to pitím.

molea
autor
17. pro 2014

dekuji moc za rady...snad to budou jen ty zoubky 🙂