icon

Co dát osmiměsíčnímu dítěti na svačinku místo pečiva?

avatar
alex97
7. čer 2022

Dobrý den co dávat na svačinku slečně 8m ?
Dostává:
Rano:ovocné přesnídávky
Oběd: masozeleninovy příkrm
Svačina: ovoce
Večeře: polévky nebo kaše .

Jde mi o to co jiného na Svačinku..Zkoušela jsem dávat pečivo a pomazánky..Ale jak nemáme zuby tak se spíše dusí..Mrzí mě že jdou maminky co mají mladší děti a dávají jim rohlíky do ruky a v klidu žužlají...To malá se hnedka začne dusit..Křupky nebo kornout ji problém nedělají..
Poradíte čím ji to spestřit..Aby nedostávala pořád to samé?

avatar
mourovatakocka
7. čer 2022

@alex97 Jogurt třeba?

avatar
konidana
7. čer 2022

Třeba vařenou/dušenou zeleninu do ruky na kousky, Jinak bych to nehrotila, nemusí mít pořád něco nového, když tohle vyhovuje. Do roka to je furt kojenec, počkej po roce, až bude mít zuby.

avatar
emillyhk
7. čer 2022

Neochucený jogurt. A když chceš změnu, tak do něj trochu přesnídávky, zbytek ke druhé svačině 😉

avatar
alex97
autor
7. čer 2022

Bílí jogurt nechce ani s presnidavkou... Plive to .. Proto sem tam jogurt nepsala

avatar
jjasmina
7. čer 2022

@alex97 jogurt, tvaroh, palacinky, ovoce, zelenina, co měkký toustak nebo rohlík na kousky? Naše malá jedla už vše, zuby měla až v 9 mes první dva.

avatar
aspie83
7. čer 2022

@alex97 co uvařit pudink? Nebo jsem na začátku, když byli kluci bez zubů, namazala toastak třeba Gervaise a nakrájela na kostičky a to jim chutnalo 😁

avatar
alex97
autor
9. čer 2022

Zkusím děkuji za rady 😇

avatar
herbinaaa
27. čer 2022

klidně nejaké smetanový krém, podle mě už klidně může

avatar
ferda90
27. čer 2022

@alex97 Ahoj, dávám bílý jogurt, syn ho má rád. Když ještě neměl zoubky, tak jsem mu dávala třeba toustovy chleba s lučinou. Teď má na svačinku buď ovoce s piškotem, palačinku ale bez marmelády, jen tak,, suchou,,tortilu se šunkou a sýrem a nebo dětskou krupičku, ale tu dávám spíš ráno nebo k večeru

avatar
grelen
28. čer 2022

@alex97 Mne napada jeste z toho co tu nepadlo mozzarela treba s nejakou zeleninkou co uzuzla, napr. s okurkou