Fořt - Aby dětem chutnalo. Jaký máte názor?

balet
29. pro 2016

Dostala jsem k vanocum oba vytisky teto knihy. Jsem ale trochu rozpacita, co do obsahu. Jake mate na tyto knihy a pana doktora nazor? Hodne se zajimam o vyzivu sveho ditete, ale tato kniha me naprosto sokovala. Jako nekojici prakticky zenu sve dite do záhuby a do dvou let ho vlastne nemam cim nakrmit. Dost casto vyklad pana doktora vubec nechapu a take si velmi casto uplne protireci. Moc z toho nejsem moudra...😧😞

dana3262
30. pro 2016

@balet já mám jen jednu knihu a četla jsem ji asi před 7 lety, ale nepřišlo mi, že si fort protiřečí. Spis je to šílené extrém. Vzala jsem si z toho, co se dalo, ale něco se nedalo.. začali jsme avokádem, pokračovali batatama, hodně luštěnin, kojila jsem plně do 10mes, do roka bez vajec, masa, lepku..syn mel ekzém, hodne jsem ho v jídle hlídala. Ovšem dnes je mu skoro 7 a díky svému tatínkovi a své povaze je na spagetach a palacinkach.. zdravou stravu jim z rodiny jen ja. Tedy myslím takovou tu racionální.. :(

smallklara
30. pro 2016

Četla jsem jen tu novější a určitě je to zajímavé a je co si z toho vzít, ale skutečně je to téměř extrém... malýmu dávám hodně ovoce a zeleniny, převážně bio maso, ale dostane i piškot a v 10 měsících jsem zavedla 3x týdně jogurt, protože kojim prakticky už jen večer a UM nechce. Spíš je dobré si některé věci díky této knize uvědomit a srovnat, než ji nějak striktně dodržovat

nutricnihodnota
31. pro 2016

Fořt je z jiný planety. Kdybych se měla řídit jeho způsobem stravování, tak bych po týdnu padla vyčerpáním.