Hrneček s pítkem. Jaký máte zkušenosti?

katakin
5. zář 2008

Chtěla bych se zeptat, jaký máte názor a zkušenosti na hrnečky s pítkem. Dnes jsem zkoušela dávat Jakoubkovi napít z hrnečku s pítkem a chudinka nevěděl, co s tím. Zatim ho jen kojim a dostává příkrmy. Slyšela jsem, že když je jen kojený, je zbytečné ho učit na lahev a hrneček je dobrý ten s tvrdým pítkem, ne silikonovým. Nemůže ho tedy zmačknout a samo to neteče ani při naklonění.Prostě musí sát, ale to on neví. Zkouší to chudinka jazykem jako při sání z prsa, ale nic &s11; Myslíte, že mu mám dát ten se silikonovým pítkem nebo mám vytrvat a on na to přijde sám? 😨

ewuli
11. únor 2009

Já souhlasím s alon111, NUK se nám osvědčil nejvíce. Máme doma i avent,ale s tím mu to vůbec nešlo. Když Jsem mu dala NUK,tak pil hned napoprvé. Při naklopení mu kápne do pusinky malá kapička a tak hned věděl co s tím... Taky mi přijde,že z NUKu nemusí tak moc tahat,ten avent mi přišel o dost těžší na sání.

http://www.babydirekt.eu/fc-hrnecek-na-uceni150...

alishia
11. únor 2009

ewuli: ten vypada dobre, kde to prodavaji krome na netu (hypernova, tesco, rosmann?) Koupim ho, jestli ho sezenu.

ewuli
11. únor 2009

Alishia, já ho koupila v Hypernově, mají tam teďtyhle samé v kolekci s krtečkem 🙂

ewuli
11. únor 2009

Taky mi do toho aventu pořád jen foukal 🙂

alishia
11. únor 2009

v pruhonnicich? A primo v hypernove nebo v bambuli? Tam manzela hned vyslu.) ja chci taky krtecka 😀

martina46
11. únor 2009

my sme vyskusali snad vsetko, samozrejme flasa absolutne nesla, hrnceky cez avent po samotecuce, slamkove ( z toho nam vypije raz za 5 dni cez 50ml naraz). a ujala sa lyzicka, tak pijeme cely den lyzickou 🙄

alishia
11. únor 2009

on z toho aventu pije, ale jak vydechuje tak do toho foukne a tou dirkou mu to vycakne do nosu, a pak je nastvanej a uz nechce dal pit... 😒 a kdyz mu ten hrnecek drzim obracene tak ten samej pripad akorat mu to tece na bodicko....takze sem akorat tak nastvana. A davas mu z tehlech hrnicku pit i mleko?

ewuli
11. únor 2009

přímo v hypernově

alishia
11. únor 2009

ja mleko porad davam s flasky, protoze do tehlech hrnicku by se mi to neveslo...malej pije 220ml.

alishia
11. únor 2009

martina46: si delas legraci? Vzdyt tvoje holcicka uz je velika....to by me nebavilo....

ewuli
11. únor 2009

zatím jsem mléko z toho nezkoušela.On už od malička nechtěl pít mlíčko ani z lahve (jen lžičkou), takže zatím jsem mu z hrnečku dávala jen vodu,abych mu to neznechutila.Byla jsem fakt nadšená,že to hned vzal a nechtěla jsem to zkazit.Teď stačí mu to jen podat a on si to drží a pije sám.

ewuli
11. únor 2009

martina46, já jsem toho taky právě kupu vyzkoušela a chytil se až na NUk.Do té doby taky jen lžička.

alishia
11. únor 2009

Tak my mame lahvicky nuk a s tema sem maximalne spokojena....🙂 Akorat kdyz sem kupovala ten hrnicek tak sem chtela s mekkym pitkem a to sem nasla akorat ten od aventu.

jitrulka
11. únor 2009
mallorry
11. únor 2009

ty jo, toz babo rad, kterej ten hrnek kupit, jestli ten nuk nebo jen nastavce od aventu na flasku 😔
hypernovu tady nemame, nemaji ten nuk i jinde?

ewuli
11. únor 2009

NUK mají i v Kauflandech,DM a myslím že i v Globusu

mallorry
11. únor 2009

jitrulka a ten se da koupit kde?

mallorry
11. únor 2009

dobry, ani jedno u nas neni 😀 😀 😀 😀 tak hold nekam pojedu no 😉 ja videla u nas v bille nuk, ale vsecko az od roka...a jak mekke je to pitko? je to i pro tak male deti (6 mesicu)?

jitrulka
11. únor 2009

tenhle mám konkrétně z finesy... v DM jsem se ale nekoukala...

alishia
11. únor 2009

jitrulka: kde se da ten hrnecek koupit a ma take mekke pitko? taky nevypada spatne... 😀 ale ja pujdu do toho nuku stejne, flasky mi moc vyhovuji.

mallorry
11. únor 2009

jitrulka a co je finesy? 😕

jitrulka
11. únor 2009

alishia... finesa.. krámek pro miminka... asi za 150,- je měkký a netekoucí, ale snadno to z toho dostává. a když do toho foufá, tak ji to teče jen po bradě, do hrnečku to nejde.

jitrulka
11. únor 2009

ale ona asi ještě moc neumí polykat, tak proto

mallorry
11. únor 2009

jitrulka tak koukam, ze finesa je jen u vas v hradci 😀
objedu drogerky a zkusim nejakej nuk koupit, ale jak poznam, ze je to pitko mekke?

mallorry
11. únor 2009
jitrulka
11. únor 2009

aha.. tak bohužel... Jinak nuk nebo nuby... jsou to rozdílné značky ale asi stejně dobré 😀

jitrulka
11. únor 2009
mallorry
11. únor 2009

jitrulka, diky objednam ho 😉

martina46
11. únor 2009

alishia, ewuli,
je uz velka, no co uz....
prave tam to nebude hrncekom. ona z toho pit vie. hlavne zo slamkoveho. vie za chvilu stiahnut skoro 100ml. ale ona proste nebude. aj mlieko jej chuti, ale z pohara nebude. vypila mi naraz tak max 50ml, potom som musela pokracovat lyzockou.
mame nuby taky pohar tecuci s jednou dierkou, myslela som, ze jej rychlo tecie, pouzivali sme totiz ikeacke hrnceky s troma dierkami, ale nebolo to v tom.
kazdopadne, aspon nejaku sancu vidim v samotecucich poharikoch.

alishia
11. únor 2009

mallory: mekke pitko je z gumy nebo spiss ze silikonu dneska.