• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká kaše je dobrá pro 5ti měsíční mimi na noc?

3. července 2014 
@sarule mně ani jeden z dudlíka neuměl a protože je to jídlo probralo přesně jak píšeš, tak dostali vždycky kaši, pak se šlo koupat a pak bylo kojení na uspání. Co vím, tak to tak dělaly i kamarádky, co dávaly UM.
2. črc 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tkanicka ahojky, moc děkuji za odpověď. A nepoblinkali se ti, kdyz jsi jim dala první kadi a pak az koupel?
3. črc 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarule oba blinkali dost, ale jen po mlíku, po hustším už moc ne a jasný, když se nažbluňkli hodně vody, tak si občas ublinkli i kaši, ale jen takový ten plivaneček, nikdy nevyzvraceli moc, ale to má každé dítě jinak.
3. črc 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarule Ahoj ja jsem davala kasicku Bebivita ( je to německá kašicka, na internetu je k sehnání) ja kupuju na http://www.zbozizde.cz Nedělala jsem tak hustou, aby se dala pit z lahve a do dudliku jsem si udelala o trosicku vetsi direcku. Zadelava se do vody a nebo jsem si kupovala od stejne znacky ve sklenicce primo vecerni a tu jsem jeste trochu naredila pocatecnim "mlekem" bebivita. A od ukonceneho 6. mesice delaji Bebivita pokračovací kojenecká strava, večerní lahev 600g, od 6. měsíce a stojí 135,- .
3. črc 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek