Jaká kaše je dobrá pro 5ti měsíční mimi na noc?

barushka
12. kvě 2009

Ahojte, chtěla bych se poradit, malý mi v noci nechce spát a kojíme co hodinu co dvě, což je opravdu velmi náročné, tak chci zkusit na noc kašičku. Máte některá zkušenost, která je dobrá? Určitě ale potřebuju nějakou, do které se nemusí přidávat MM, protože to by se mi určitě nepodařilo odstříkat.

tkanicka
2. črc 2014

@sarule mně ani jeden z dudlíka neuměl a protože je to jídlo probralo přesně jak píšeš, tak dostali vždycky kaši, pak se šlo koupat a pak bylo kojení na uspání. Co vím, tak to tak dělaly i kamarádky, co dávaly UM.

sarule
3. črc 2014

@tkanicka ahojky, moc děkuji za odpověď. A nepoblinkali se ti, kdyz jsi jim dala první kadi a pak az koupel?

tkanicka
3. črc 2014

@sarule oba blinkali dost, ale jen po mlíku, po hustším už moc ne a jasný, když se nažbluňkli hodně vody, tak si občas ublinkli i kaši, ale jen takový ten plivaneček, nikdy nevyzvraceli moc, ale to má každé dítě jinak.

klerysa
3. črc 2014

@sarule Ahoj ja jsem davala kasicku Bebivita ( je to německá kašicka, na internetu je k sehnání) ja kupuju na http://www.zbozizde.cz Nedělala jsem tak hustou, aby se dala pit z lahve a do dudliku jsem si udelala o trosicku vetsi direcku. Zadelava se do vody a nebo jsem si kupovala od stejne znacky ve sklenicce primo vecerni a tu jsem jeste trochu naredila pocatecnim "mlekem" bebivita. A od ukonceneho 6. mesice delaji Bebivita pokračovací kojenecká strava, večerní lahev 600g, od 6. měsíce a stojí 135,- .