• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jogurty dáváte 8mi měsíčnímu dítěti?

16. ledna 2013 
Holky prosím poraďte jaké jogurty dáváte na svačinku osmiměsíčnímu dítěti. Pouze bílé nebo i ovocné?
28. pro 2012 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
holandia...začala jsem dávat bílé,jsou i docela sladší než třeba aktivie,takže dětem chutnala.. :wink:
28. pro 2012 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
do jednoho roku jsem davala jenom bile a tucne. U nas naprosto na cele care vedl Recky jogurt :slight_smile:
28. pro 2012 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
zacala jsem bilou Holandii.... a pokracuju v ni stale :slight_smile: Ovocne synovi vubec nekupuju
28. pro 2012 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
bila hollandia. Jako jeden z mala jogurtu neobsahuje skroby. S ovocnym netřeba spechat, detem bily jogurty většinu chutnaj, dokud nejsou zmlsany..
28. pro 2012 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Kde takový jogurt (ten hollandia) seženu? nikde jsem to neviděla
28. pro 2012 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Na doporučení naší mudr. kupujeme bílé i ovocné Jihočeské (ve skleničce) a nebo Choceňský.
Hlavně ne Dobrá máma atd...:slight_smile:
Ale myslím, že když budeš dávat jen bílý ničemu neuškodíš:slight_smile:
28. pro 2012 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
dáváme holandie, jihočeské... @maudn mají je třeba v tescu, bille, ... vlastně skoro všude, jen si nejsem jistá, jestli i v penny
28. pro 2012 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ovocné jogurty jsem začala dávat až po roce. Kupovala jsem bílé-nejvíce nám chutnal Choceňský, Hollandie, Activia.
28. pro 2012 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás bílé jogurty ani u jedné holky neprošly. A to jsem snad vyzkoušela všechny tučné bílé jogurty, co byly k mání. Tak jsme přešly na červeného floriana - jahodového, borůvkového ... Ten jim jel.

Hlavní je, aby byly tučné. Odtučněné jogurty dítě nesmí.
28. pro 2012 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Začali jsme bílou activií, ale brzy přešla na choceňské a hollandii, v bílé, ovocné jsme začli tak po roce.
28. pro 2012 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás frčí chocenský...
28. pro 2012 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Selský bílý od holandie s rozmačkaným čerstvým ovocem..banány vedly :slight_smile:
28. pro 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
taky bílá Holandia. od roka občas přidám smetanový -obvykle chcenský. Syn zatím ovocné ani nechce. Dcerka ráda ovocnou holandii.
28. pro 2012 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Hollandia, Activia...s dostatecnym mnozstvym tuku. Bile, ovocnych bych se uplne nebala - v rozumne mire. Nebo do bileho ovoce. Cerstve nebo klidne par lzicek presnidavky..tak to praktikujeme doted :wink:
28. pro 2012 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Určitě bílou Hollandii, dávala jsem ji dceři do 3let, ovocný - plný modifikovaného škrobu jsem chtěla dát co nejpozději. Škrob je snad ve všech ovocných kromě ovocné Hollandie a Jihočeského ve skleničce. Ve 3 letech šla do školky a pak už bílé nechtěla.... :frowning2: Občas si dá bílý s domácí marmeládou.
28. pro 2012 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Hollandia, Choceňský, Kunínský smetanový, Landliebe, Olma, Jihočeský...hlídám si složení. Dávám bílý neochucený, ale přidávám ovocné pyré nebo postrouhané čerstvé ovoce.
28. pro 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
my začaly s bílým v 10m a vůbec sme se nechytly, ani hollandie a ani olma, tak sem začala rovnou dávat ovocné hollandia a to ji chutná a pěkně papká, ani první dcera ty bílé nejeedla...asi budou po mamince :grinning:
28. pro 2012 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
bílý jogurt - Holandia. ale nedávno jsem četla test bílých jogurtů a Olma i Jihočeský dopadly o dost líp než Holandia. ovocný jsme zkusili o dost později, ani nevím kdy už to bylo. ale lepší do toho v létě přidat třeba rozmačkaný jahody ze zahrady. doteď syn jí vlastně jen bílý a jahodový. naprosto nesnáší cokoliv krémovýho. kolikrát jsem si od babičky poslechla, že mu nedopřeju a když mu koupila Pribiňák, tak těžce pohořela, se mu z toho úplně navalovalo... :sweat_smile:
28. pro 2012 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
taky jsme zacali bilou holandii, ted holandie nebo chocensky, pokud ovocny, tak smetanovy, zadne odtucnene hruzy, ale nejvic davam bily + cerstve ovoce nebo bily +domaci presnidavku
28. pro 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Choceňáčky a Holandie do roka jsem dávala jen bílý, malej v něm ani čerstvé ovoce nechtěl.
28. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme davali na doporuceni dr. bilou aktivii. Ted uz nam nejede. Kdyby nekdo vedel o ovocnem jogurtu, ktery je bez kousku a je uplne mixovany, dejte prosim vedet.
28. pro 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
já si třeba myslím, že jogurty by děcka vůbec neměly :sweat_smile: ale to asi neodpovídám na otázku
28. pro 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Aktivia a jakýkoliv bílý s živími kulturami......ovocnou Holandii jsem dávala po jednom roce. malá o jogurt zatím moc nestojí:((.
28. pro 2012 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Hollandii, nejdřív bílou a pak ovocnou, nebo Olma bio bílý jogurt - není tak kyselý jako ostatní bílé jogurty.

@kuratkol Ted detem kupuji bio tvaroh s jogurtem Matylda. To je jeden z mála jogurtů, kde nejsou kousky ovoce. Dceru kousky taky nadavují a nechce mi je moc jíst :wink:
29. pro 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Bílý tučný (hlavně ne ty odtučněné!). My kupovali Hollandia, modrý Klasik od Olmy, Choceňský.
29. pro 2012 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si míchám doma sama jogurty nebo tvarohy.Tak se nejlépe vyhnu éčkům a chemiím a syn to papá už od sedmého měsíce.Když už, tak doporučuji kvalitní bio jogurty z farem či farmářských trhů.Dávali jsme i bílou activii, tak neuškodí v žádném věku:slight_smile:
29. pro 2012 v 19:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
bílý tučný selský holandia, ale teď už zkoušíme i ochucené nebo si ochucujeme sami
29. pro 2012 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
bílá hollandie nám nejede, dávám hollandii s ovocem a choceňské :wink:
16. led 2013 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek