Jaké příkrmy namíchat?

nonfood
20. únor 2019

Dobrý den maminky, můžu se zeptat? .. prosím, malej ted ukončil pátý měsíc, měl první mrkvičku, ted dýni.... potom hci zkusit už uvařit brambor s mrkví.. Můžu potom zase kombinovat brambor+hrášek, brambor+cuketa, mrkec+kukuřice apod ? at nesmíchám něco šíleného a není mu z toho blbě.. postupně to, z čeho vím, že nemá alergie 🙂

kachna001
20. únor 2019

@nonfood já začínala jen jednodruhovou, ať pozná chuť jednotlivé zeleniny... já mám třeba pocit, že když cokoli smíchám s bramborem, tak prostě chutná po té bramboře víc než po ostatním...a kukuřice je až od 6m

calvac
20. únor 2019

@nonfood hrasek a kukurice jsou az pozdeji. Zprvu by mel mit druhy po jednom. Na www.kojeni.net je krasna tabulka prikrmu co, kdy, kolik a v jakem veku. Je fakt super. Jinak z ovoce potom mohu upozornit na kombinaci jablko a hruska. Syn mi po teto kombinaci zvracel penu obloukem. Hruza. Skoncili jsme na pohotovosti, kde nam rekli,ze tato kombinace v zadnem pripade nelze. No, mel z toho podle doktoru koliku. A tabulku prikrmu si urcite stahni.

olga_
20. únor 2019

@calvac Bude to zase jako všechno individuální. U nás kombinace jabko hruška zcela bez problémů u obou dvojčat - jedeme BLW.

calvac
20. únor 2019

@olga_ jo, jasne, ja jen pisu,jak blbe jsme dopadli a co mi rekli ve spitale. 🙂