Kde krmíte prcky? V autosedačce, na lehátku, na židličce?

mh1986
25. črc 2017

Ahojky holky, mam otazku. Kdyz jste zacali s prikrmy u prcku kde jste je meli? V autosedacce, lehatku nebo polohovatelne zidlicce? Diky za odpovedi

jiriknatal
25. črc 2017

Ja mam malou v polohovatelne jidelni zidlicce a je to super🙂 kdyz jsem mimo domov, tak ve vajicku🙂

makky1310
25. črc 2017

Ahoj,nejdriv ve vajicku (lehatko nemam). To asi do 7-8 mesicu a pak v polohovatelny zidlicce v poloze nejvic do lehu-snad chapes, od 9 mesice sedi tak je v poloze nejvic v sede.

nafuka
25. črc 2017

mám polohovací židličku Chicco polly starší verzi, má 3 polohy. Pokud nemáte ještě koupenou, tak určitě polohovací, jinak vajíčko nebo lehátko.

muhehehe
25. črc 2017

Dcera byla na gauči, opřená o polštář.

mh1986
autor
25. črc 2017

Mam po prvnim synovi Fábulu, polohovatelnou. Zaciname s prikrmy, jsou mu 4 mesice. Tak prave premyslim jestli kdyz nesedi ho muzu davat do te jidelni kdyz ji budu mit v te nejnizsi poloze ....

makky1310
25. črc 2017

@mh1986 ja myslim ze neni problem. Me dr rikala at neposazuju do pravyho uhle kdyz jeste nesedi, a v tej nejnizsi poloze je to takovej pololeh, tak myslim ze je to ok.

nafuka
25. črc 2017

@mh1986 ano můžeš🙂

mh1986
autor
26. črc 2017

Diky vsem za radu damy 😀

babanci
26. črc 2017

Měli jsme polohovací lehátko a bylo to fajn. Nedávno jsem viděla vietnamskou maminku, jak úplně ležícímu dítěti vlévala přesnídávku do krku a dost mě to vyděsilo.

koitschka
26. črc 2017

Zacali jsme pred ctvrtym mesicem,zpocatku stacilo houpatko,ale pak jsme koupili polohovaci mekkou zidli,kde nemusela sedet,ted ji budu prodavat a budeme mit tu z Ikea🙂