Kde čerpáte inspiraci na vaření pro batolata?

bauskka
22. pro 2018

Ahoj maminky, mám 14m holčičku. Snažím se jí hodně vařit. Kde nejvíce cerpáte inspiraci na jídla pro batolata? Značka rychle a jednoduše ,😊 díky za tip.

eithelwing
23. pro 2018

Ahoj, sama příliš vařit neumím, takže jsem ráda za radu a inspiraci. Čerpání hodně od Anabell Karmel, fajn je i kniha Hned to bude, Andílku.
Protože dcera sni vše, nebojím se sáhnout ani po dospělých receptech, které nedělám pikantní. A to Florentyna Zatloukalová, Vaněk nebo Fitrecepty.

barulina
23. pro 2018

Ahoj, ja varila uz v te dobe vse co nam. Samoozrejme jsem upravovala, tak aby to bylo vhodne nam pak dochutila, pokud ti tonteda pomuze

makronka222
23. pro 2018

Ja delala varila svoje jidla, inspiraci podle Zdéni P. nebo Kamu. Samozrejme jsem delala detske verze bez chilli atd:D ale treba na tortillach s trhanym dusenym masem, rajcatovo avokadova salsa atd neni nic spatnyho pro dite. Teda to bylo uz od 10-11. mesicu, kdy to brala do ruky a jedla sama, do te doby jsem jen mixovala ruzny smesy, na to recept clovek asi nepotrebuje

lstuchlova
23. pro 2018

Malé je rok a už jí to, co my, jen míň slané a kořeněné.

lenkajan
23. pro 2018

Jíme celkem zdravě a lehce, takže jsem také dceři dávala od roka prakticky to, co jsme jedli my.

bauskka
autor
23. pro 2018

Jasně, také jí dávám, to co jíme my, ale nevím co mám dál vymýšlet 🤦 nevařit pro nás každý den, ale pro malou ano.

sajulka
25. pro 2018

@bauskka @bauskka mrknete na fb na skupinku Varime zdrave od prvnich prikrmu (i kdyz ted bude skupinka pres svatky asi archivovana, nevim), weby Mama v kuchyni, Varila mysicka, Skritci kuchyne, Detem zdrave (na blogspotu) atd, podobnych webu se zdravou stravou nejen pro deti se da najit spoustu. Zde na konikovi je take spousta inspirace, napr. Papanickovo...

steppp
14. dub 2020

Mrkněte i na blog Kuchyně bez hranic, nebo jejich Facebook či Instagram. Najdete fajn recepty pro děti a tipy na vaření s dětmi. Taky mají skvělý projekt Kuchticí krabice, kdy dostanete krabici s recepty, zajímavou surovinou a dárkem. Máme předplatné už víc než rok a těším se vždy asi víc než dcera 😀