Kdy začít dávat kašičky? Synovi jsou 3,5 měsíce

cabo
16. říj 2014

Ahoj všem,
mám dotaz ohledně začlenění dětské kaše do krmení. Malý má teď 3,5 měsíce a jsme na UM - Nutrilon. V noci se mi budí cca po 4 hodinách. Tak se chci zeptat - dávali jste na noc např. Nutrilon Good night nebo o d 4 měsíců kašičku?
A pokud jsme na Nutrilonu je nutné, aby kaše byla od stejně značky nebo je to jedno? Díky

andreazedova
16. říj 2014

To by mě taky zajímalo..my jsme na Hippu ale ted jsme ho změnili z Nutrilonu..tchýně nám nakoupila asi 7 kašiček od Nutrilonu a 2-3 od Sunarky..takže by mě taky zajímalo zda musí být od stejné značky..
jinak jsem slyšela že ten Nutrilon Good night je prý silnější..a někomu to prý pěkně ucpává pupíky..
A já začknu určitě s kašičkama od ukončeného 3 měsíce 🙂 a když se vám budí zkuste mu mléko zahustit odvarem z ovesných vloček a nebo mu dejte jako kdyby na tu danou dávku třeba o odměrku více..aby to bylo sytější🙂

misar91
16. říj 2014

já jsem taky nekojila a kašičku jsem začala dávat od ukončeného 4,měsíce ale žádný vliv to na malýho nemělo,jenom možná to že si začal zvykat na lžičku ale budil se stejně....dávala jsem hami mlíčo tak jsem kupovala i hami kaše ale myslím že kdybys chtěla vyzkoušet i něco jiného tak proč ne 😉 jo a noční mlíčko které mělo více zasytit také bez výsledku ...

lv
16. říj 2014

před 7 lety - Nutrilon Good Night neměl žádný efekt, ale i tak dle mého názoru je buzení se po 4h u tak malého dítěte naprosto normální a není to stravou, nedostatkem, nebo tím, že když se víc zasytí, bude spát déle. Kaše jsou určitě až od ukončeného 4.m, tedy od 1.dne 5.měsíce..a některé děti je lépe tráví dopoledne, ráno, a na noc z nich mívají bolení bříška, zácpy a nevolnost..

cabo
autor
16. říj 2014

Diky za odpovedi,
ja prave resila to buzeni v noci,takze asi nema cenu davat pak na noc kasicku...
Bude ji moct teda uz za 14 dni....

martula02
16. říj 2014

Na buzeni kasicka vliv nema. U nas pomohlo upravit jidlo takhle - cca 17 hod kase, 20hod maso zeleninovy prikrm, pul hodky po Sunar, pak usina. Budi se ve 4 rano, dostane mliko a spi do 8 🙂 pokkud nas teda netrapi zoubky.
Kdyz jsem davala kasi pred spanim cca v 20 hod, ve 23 byl vzhuru, pak ve 2, ve 3....no nespal vubec.z

veroon1
16. říj 2014

@cabo ahoj nasemu synovi je 5mesicu a 1tyden a davam mu kasicky na noc uz od4.mesice ptz se v noci probouzel1-2krat..od te doby co jsme na vecer zacali davat kasicky,tak spi celou noc..usina ve20h a probouzi se v prumeru kolem4:30-5:00h.zkousela jsem teda i slem z oves.vlocek a to malej nechtel,tak jsme jen na kasickach...maly je na um od hippu a kasicky davame treba hipp,bebivitu...

jancip
16. říj 2014

@cabo syn byl na UM a Inst. kasi jsem nedavala nikdy....az potom mnohem pozdeji na svaciny ovesne

molea
18. říj 2014

Sme na UM a malej dávám od 4 měsíců kašičky od Hami a spí mi od 19:00 do 5 to se rpobudí na jídlo a spí dál...A to jí dávám aj ochucené...