Od kdy dávat kojenému mimču na příkrmech napít?

alterna
8. říj 2008

Můžete mi poradit. Kojíma přes tyden jsem na příkrmech, mrkvička atd. Od kdy mam malé davat napít?? 🙂

radka.m.
14. říj 2008

minea-já mám na mysli taky odborníky na kojení,stránky kojení mám dostatečně prostudované a pravidelně je pročítám a když se podíváš do minulé poradny,tak tam právě na dotaz o pitném režimu jiřinka odpovídá,že pokud jsou příkrmy,tak je vhodné začít s pitím,a nechápu,jak myslíš nenahrazovat kojení příkrmem,to tam taky doporučují

eppik.m
14. říj 2008

Já to neberu na tábory, ale jsi přečtu jak to dělají jiní a vyberu si pro sebe (doufám že používám zdravý selský rozum) co mi příde pro mé dítě nejlepší, jde o pokus a omyl........ zatím jsme nebli nemocní a mslím že mám doma spokojené mimčo 🙂 🙂 🙂

eppik.m
14. říj 2008

pardon za překlepy, blbne mi klávesnice 😀

nara
14. říj 2008

holky, já jsem od zavedení příkrmu nabízela malýmu čaj, ze začátku nechtěl, cucal pítko u hrníčku, ale přesto jsem mu pořád nabízela, teď cca po dvou měsících se pít naučil, takže si myslím, že klidně začít hned s prvním příkrmem, oni si to stejně určí sami, kdy začnou opravdu pít

minea
14. říj 2008

Já se s váma nehádám...
eppik.m, nepsala jsem, že jenom voda je vhodná k pití, psala jsem, že já dávám vodu (stejně jako dávám bílý jogurt a ne ochucený), prostě tohle preferuju.
radka.m., ano, určitě je to tak možné dělat, já ale ke kojení nepřistupuju takhle technicky a nemám to dané tak, že v 15:00 h budu kojit - proto se nesnažím nahrazovat příkrm kojením, prostě přikrmuju a průběžně kojím

🙂 .

eppik.m
14. říj 2008

minea - souhlasím, prima stránky, díky 🙂 http://www.kojeni.net/prikrmy.php

matla8
29. zář 2016

@radka.m. můžu se zeptat....s příkrmy budu začínat....i když zpočátku dítko sní jen lžičku dvě příkrmu tak mu hned mám nabídnout čajík? Nebo mu čajík nabídnout až když sní celou jednu dávku příkrmu? Děkuju
A čajík dát po příkrmu? Nebo mezi kojením? Sbírám informace tak se omlouvám možná za hloupej dotaz, ale nechci nic zanedbat. Děkuju