Od kdy příkrmovat dítě částečně kojené, částečně na UM?

janinininka
18. čer 2008

Holky poraďte, máme 3 a půl měsíční holčičku, je částečně kojená a částečně má Bebu, od kdy jsou vhodné přkrmy od 4. měsíce, nebo od 6, máte některá zkušenost, a co se tak nejdříve dává a v jakém množství? Děkuju za rady!!

emita
24. čer 2008

Môže to byť teplom. janinininka a nechceš skúsiť nejakú inú kašu? Napr. len ryžovú. my sme s banánami už skončili 😢 keď sa nám drobček vysypal potom čo som si dopriala banány ja ☹ Nechcem strašiť-ja som potravinový alergik (ale to že som alergická na banány som zistila až teraz) ja len že aj na banány radšej opatrne.

janula2008
24. čer 2008

Já teda sním i 2 banány denně a malá nic...ale jí nedělá nic vůbec nic, už jsem zkoušela i jahody. Asi je to tím, že jsem v těhotenství ujížděla na citrusech a kořeněných jídlech 😀 .

janinininka
autor
24. čer 2008

já uvidím, dyžtak koupím ještě rýžový samotný, ale počkám až co řekne dr, abych to nějak neuspěchala, toho se bojím!

janula2008
24. čer 2008

Já už mám Jani taky nakoupený kaše, ale zatím jsem nezkoušela, rýžovou i nějakou ovocnou. Teď testujeme polední Hami mrkvičku, zítra už zkusíme brokolici, docela jí to šmakuje. 😅