Ovocné domácí přesnídávky - vločky, piškoty můžu přidat?

dancajer
23. bře 2016

vařím novou dávku jablečn přesnídávky pro malého, budu kombinovat i s jiným ovocem, ale zajímalo by mě jestli můžu rovnou do přesnídávky přidat ovesné vločky, rozdrcené piškoty nebo třeba lněné semínko? zatím je přidávám až při jídle a malému to moc chutná a i v těch co kupujeme v DM třeba bývají vločky tak mě napadlo jestli by to šlo přidat i doma??? nebo to radši neriskovat??? díky

lv
23. bře 2016

vločky určitě, a je jich mraky, pšeničný, špaldový, ovesný, jáhelný, amarantový, naděláš tím milion kombinací..zas ne moc a není to nutný, když bude míc obilné kaše, aby těch obilnin nebylo příliš. Piškoty ne, zbytečný přídavný látky navíc. Semínka - no třeba quinou, chia..taky ne moc.

senta_sofia
23. bře 2016

Skusila by som len par poharov,podla mna treba aj vysterilizovat a uvidis,ci to neskysne.

zitova
23. bře 2016

No.. ja som raz zavarala masovo-zeleninove a k niektorym som pridala pseno a zkysli..

jipe
23. bře 2016

já do pár jablečných zkusila ovesné vločky a ok, piškoty bych nedávala - zbytečný cukr, bílek a bílá mouka

edpi
10. dub 2016

Jestli se můžu připojit. Můžu přidat neuvařené vločky do hotové přesnídávky chvíli před podáním mé 9měsíční dceři?