Přestal pít mléko, nic do něj nedostanu

jenjanka
6. lis 2008

Ahojte,maly mi přestal uplně pit mliko,jak mu dat do pusy flašku začne kopat nohama a vztekat se,nedostanu do něho vubec nic.Řešili jste někdo tuhle situaci?děkuji

sylvar
7. lis 2008

andy, pročpak?moje malá se budí v noci na jídlo(mlíčko) a kdybych jí ho nedala, bude řvát do rána 😝

andy80
7. lis 2008

sisstin, ne to fakt nemá smyls. Nech to plavat a třeba za rok mu mlíčko začne chutnat.

sisstin
7. lis 2008

sylvar: malá ti jí v noci ještě? 😲 😲 😲 😲

andy: on přes den fakt vypije tak 20ml..a pije jenn v noci..asi je to zlozvyk..ale fakt nevim, co s tim...100x je vzhůru..a musim dát napít a dudel 😔

sylvar
7. lis 2008

siss, jo jo 😝 a budí se 2-3x

andy80
7. lis 2008

sylvar: já mám teda štěstí, že mi obě děti od 6ti týdnů spí celou noc, takže mě se to kecá 😀, ale všude píšou a i mi to říkala moje dětská dr, že v noci se pít nemá kvůli tomu, že ledviny si přes noc potřebují odpočinout a tím, že se v noci dává pít, tak si moc neodpočinou. Tý jo, teď koukám, že malé je skoro 1,5 roku. Tak to tě lituju, že se ti pořád v noci budí.

sisstin
7. lis 2008

andy: no tak my se budíme fakt milionkrát..a je to spíš čím dál, tím víc horší 😖

andy80
7. lis 2008

jůůů sisstin, tak tohle měla moje bývalá švagrová se synovcem, ten usínal na kapačce 😀. Vždycky usínal s flaškou čaje a v noci se budil na čaj. Tak jí dr doporučila tam dát vodu, ta že mu nebude tolik chutnat, tak mu tam dávala obyč. vodu, on si vždycky ucucnul a usnul. Trvalo to dlouho, ale od flašky v noci se odnaučil. Jo a mám kamarádku, ta má 2,5 letého kluka on pořád chodil s flaškou. Jsem jí říkala, že by jako už flašku dávno mít neměl. Tak se mi před týdnem chlubila, jak už teda odbourali flašku. Že přes den pije s hrnku a v noci že už nepije vůbec, ale že se jí tak 2x za noc vzbudí a že chce mlíko. Holky ona mu ve 2,5 letech dává mlíko do flašky. No, tak to se tý flašky zbavili. Zbavili se v noci čaje, ale ne flašky.

sisstin
7. lis 2008

andy: tak on jako s flaškou vůbec nechodí...mně přijde, že ji spíš nesnáší 😅 ale v noci se fakt napije, a hned usne 😕 ale spíš pije v polospánku 😕

andy80
7. lis 2008

sisstin, tak to tě obdivuju, že ještě funguješ, já takhle v noci nespat, tak bych emigrovala na sibiř ať si tady s malou táta poradí 😀. Hele a nezkoušela si před spaním meduňkovej čaj nebo homeopatika na lepší spaní?

sylvar
7. lis 2008

andy, jo jo, doufám, že se to zlepší, jí už ,,jen,, jednou, donedávna to bylo 3x, ale budí se, nacpu dudu a dobrý 😖

sisstin
7. lis 2008

andy: no já už jsem zvyklá..ale třeba v šestinedělí fakt spal..a budil se jen na mlíko..a to už jsem myslela, že umřu.... 😅 co bych za to ted dala 😅 zkoušela jsem medunku, i čaj na klidný spánek..a bylo to snad ještě horší 😅

tannawe
7. lis 2008

andy:a co v tom pripade nocni kojeni?? 😕

sylvar
7. lis 2008

siss, Sofi to tak kolem roku taky měla a pak se to samo upravilo na jedno noční jídlo(v 20-21 jde spát), v 22,15 nebo později se vzbudí na mlíko, vypije 210ml a spí a třeba se 1-3x vzbudí, nacpu dudu a spí dál,ale trvalo, než jsme se k tomuto dopracovali...bez jídla to stále nejde a to kolem půl osmé večeří

sisstin
7. lis 2008

sylvar:jenže u nás to bohužel není o jídle..bez jídla v noci je asi od 3měsíců 😕

andy80
7. lis 2008

tannawe: nj noční kojení, tak to nevím, jen vím, že mezi 8. - 12. měsících už pití v noci doporučují odbourat.

tý jo, tak koukám, že já mám těžkou pohodu. Obě děti stejný scénář: 18:30 koupání, 19:00 kaše, 19:30 /nejpozději/ uložení do postýlky a budíček 6:30 - 7:00

tannawe
7. lis 2008

andy: tak to klobouk dolu!!

andy80
7. lis 2008

tannawe: to ne klobouk dolů přede mnou, to mám tak skvělí děti, ale neboj, ještě plánujeme třetí, tak věřím, že to mi to všechno plně vynahradí. Do třetice všeho dobrého 😀

tannawe
7. lis 2008

andy: no to je krasa, ja to obdivuju! je videt, ze jsi si je dobre vychovala a mas pevnou ruku 🙂

andy80
7. lis 2008

no, je fakt, že od narození jsem nastavila ražim 18:30 koupání, 19:00 - 19:30 ukládání do postýlky. U obou jsem to dělala stejně a osvědčilo se mi to. Akorát oba jsou zvyklí být fakt max. do 19:30 v posteli, což je přes léto docela hukot, ale už jsem si zvykla. Holt se nemůže ani v létě dlouho potloukat venku, max. na zahradě, děti uložený a zapnutá chůvička.

tannawe
7. lis 2008

No asi to u tretiho uz nejak moc nedozenu, halt mama Vodnarka trochu pankac se projevuje ve vsem, ale zkusit to muzu 😉

radka.m.
7. lis 2008

no,souhlasím s andy,že noční kojení po 6měsíci je už jenom pouhopouhý zvyk,určitě nejde o hlad a pokud se to postupně nevyřadí,tak postupem věku je to čím dál horší.a jídlo v noci opravdu zatěžuje ledviny,je to to samé,jako kdyby jsme my chodili x krát za noc vybílit ledničku. 😀

andy80
7. lis 2008

radka.m: no, tak jsem ráda, že alespoň v něčem se shodneme, tak aspoň něco 😉

kacamar
7. lis 2008

radko, andy a myslite, ze i piti je zvyk? 😕 Nase se budi tak co 2-3h a chce pit. Kolik byste tak nechali max. vypit? Me vypije i 500ml za noc 😖 to je asi dost co?

radka.m.
7. lis 2008

pití je určitě taky zvyk,pokud opravdu není parné léto a v místjavascript:addEmoticon('🙂','vBody')nosti 30stupnů.záleží na tom,kolik pití ti přes den vypije.jestli ti pije dobře přes den,tak bych jí to pití asi omezila.ale určitě pití čaje je menší zátěž na ledviny,než pití mléka.ale jinak nejsi sama,malý mně taky v noci třeba dvakrát za noc pije čaj,ale to mu toleruju,protože jsem ráda,že se odnaučil pít mléko.

andy80
7. lis 2008

jj určitě je to zlozvyk

jenjanka
autor
7. lis 2008

Ahojte,ja jsem teda skusila misto nutrilonu dat sunar a dneska se nam objevil ekzem,myslite že by to mohlo byt stoho sunaru?jinak on je atopik,ale měl ho jen jednou a ted najednou se objevil

andy80
7. lis 2008

jenjanka: nemyslím si, že by to mohlo být z mlíčka, teda pokud ten sunar není kakaovej, kakao je pro atopiky snad nejhorší. Spíš si myslím, že se exem objevil, protože se venku ochladilo. Syn je vyléčenej z AE, ale občas se mu v zimě objeví. Nebo nemáš nový prací prášek, aviváž, mýdlo, krém?

kacamar
8. lis 2008

tak vam musim nahlasit, ze nase Viki uz opet pije mliko. Zkusila jsem ji to dat do flasky na caj a pila jak diva. Takze problem byl v tom, ze to nechtela z ty flasky na mliko. Asi si zvykla na tu cajovou savicku... No hlavne ze jsme na to prisli 😉

andy80
8. lis 2008

kacamar: tak super, gratulace 😵

lenkabu
8. lis 2008

Noční pití zatěžuje ledviny?Já když v noci vstávám k Vandě tak mám teda žízeň velkou a jdu se napít...je to u mně taky zlozvyk? 😅