• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Při kojení dáváte mléčné či nemléčné kaše?

25. ledna 2016 
Ahojky,já bych při kojení zkusila dát tu kašičku nemléčnou...Já dávám tedy mléčnou sunarku,ale já nekojila tak dlouho...ale co vím tak právě sunarka má i kašičky nemléčné... :wink:
16. pro 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč neudelate kaši doma? Z ryze jahel....ne to dobre bez mléka a není ti takový chemický blivajz jako ty kaše z obchodu:frowning2:
24. srp 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zrovna také řeším otázku, jakou dát kaši. Malému bude brzy 6 měsíců, zkoušela jsem kaši Nestlé nemléčnou rýžovou, 3x jí v pohodě vypil, počtvrté se po ní příšerně "zeblil", dávil až do slin. A to si nemyslím, že by jí vypil hltavě, normálně si odříhnul, usnul a po dvou a půl hodinách se vzbudil s kašláním a dávením. A hodinu jsme se ho báli dát na záda, protože vždycky začal zase dávit. Takže teď si pokládám otázku, zda je to normální, nebo to byla jen náhoda? Nebo že by to mělo něco společného s očkováním tři dny předtím? Mudr tvrdí, že náhoda a že to s očkováním může souviset, ale samozřejmě mi to odkývala až poté, co jsem jí to nadhodila. Stalo se vám to někomu taky? Přišlo mi to zvláštní, když byla s MM.Tak jsem si říkala, že dáme jinou kaši, ale z toho množství, co je na trhu si nějak nemůžu vybrat. Samozřejmě bych pro něj chtěla to nej, nechci aby to obsahovalo cukr, zatím ani lepek, protože pokud by po tom zase zvracel, nevěděla bych, jestli to bylo tím lepkem nebo tím, že mu to zase nějak nesedlo. Potřebovala bych prostě najet na nějakou značku kaše, kterou by normálně snášel, abych jí potom mohla dát i s lepkem, případně až nebude MM kupovat i mléčnou a sledovat reakci. Ale těch značek je tolik.. prosím poraďte, která značka je dobrá?
Na webu jsem našla tenhle test http://www.vitalia.cz/clanky/test-instantnich-detskych-kasi/, moc moudrá z toho nejsem, fakt aby člověk studoval úplně dopodrobna, co tomu dítěti dává...
24. led 2016 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla Lajlo a jak bych udělala třeba kaši z jáhel s MM, když MM se nesmí vařit?
24. led 2016 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomyhilfiger s vodou nebo obilnými mléky, obiloviny se nemají míchat s mlekem...kvasí to v zaludku
24. led 2016 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomyhilfiger co takhle začít kaši z bílé ryze basmati a celozrnné...lehké, zdravé, stravitelné, za pár kacek
24. led 2016 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomyhilfiger začínali jsme s domácími kasemi, žádné prášky v krabici. Vždy ve vodě vařené, pro začátek rýže, postupne jahly, pohanka. Ochutit pripadne domaci ovocnou presnidavkou (bez cukru, jen 100% ovoce) nebo jiz zavedenym ovocem, bananem, strouhanym jabluckem.
24. led 2016 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úplně bez mléka, i mého, protože mi nešlo nikdy pořádně odstrikat.
24. led 2016 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ducik nechci prudit ale kombinace obilovin s ovocem dělá to samé... Kvasí...
Kombinovat se zeleninou...
24. led 2016 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla ok, malému problém nedělalo
24. led 2016 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik 90% věci nezpůsobuje problémy okate a přitom jsou špatné... Ale to jen na okraj... Každý dělá jak umí
Šunka Vám taky nezpůsobí problémy okamžitě a přitom se ví...
Vše se postupně nabaluje a když mohu necemu pomocí udělám to
Hezký den
25. led 2016 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V případě zájmu je mozno se kdykoliv podívat do knih či na internet a dočíst se o správném kombu potravin...obiloviny s ovocem ve střevech zahnivaji, v žaludku kvasí...nic co bych dítěti chtěla dopravat...:frowning2:
25. led 2016 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek