• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příkrmy ze skleniček x doma vařené x bio. Poradíte?

17. března 2015 
:slight_smile: :slight_smile: ja jsem ale neřekla že kupuju zeleninu v obchodě
18. říj 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenjanka: tak to potom jooo :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak já se přidávám do klubu těch neschopných a líných,poněvadž malý jedl od 6 měsíce taky skleničky,vyzkoušela jsem i domácí,ale ty mě teda vůbec nechtěl,tak jsem to nějak neřešila,protože na druhou stranu ty skleničky jsou dost pestré-jako to složení,doma bych to teda všechno určitě neuvařila a když by jo,tak bych toho měla asi hodně a aby jedl každý den to samé,třeba celý týden?nevidím na skleničkách nic špatného,ted už malý jí i domácí stravu,taky už můžeme skoro všechno,tak to nemusíme tak omezovat,ale doma vždycky nějakou tu sleničku mám pro případ,že by jsem nestihla uvařit. :slight_smile:
18. říj 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já osobně skleničky moc nedávám. Zjistila jsem, že do toho dávají i možné alergeny. U nás např jedna instantní kaše spustila stopický ekzém. Oni napíšou brambory s mrkví a pak čučím, že je v tom i celer nebo rajčatovej protlak. Takže buď pečlivě studovat složení a nebo vařit. Mám pár tipů, který kupovat můžu, ale jinak raději vařím.
19. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kaatulkaa
Ahojky!

Chtěla jsem se zeptat, zda svým ratolestem vaříte, nebo kupujete příkrmy. My jsme s přikrmováním začali cca před měsícem a stále se nějak nerozjedl. Já vařím, ale zvažuju, zda nedávat kupované. Jestli by mu to nešmakovalo víc... Tak prosím o radu a Vaše zkušenosti

Děkuju
23. led 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my když jsme začínaly s příkrmy dostal první týden kupované a chutnalo mu, tak sem další týden zkusila uvařit a kupodivu se cpal jako kdybych mu vařila odjakživa :grinning: (hold to naštěstí bude jedlík-po tatínkovi) :wink: takže jsem zůstala u vaření navařím si třeba 6 porcí a zamrazím, mám v lednici i kupované a střídáme to sem tam když někam jdeme, nebo když prostě není nálada a čas uvařit :wink: ale taky mu trvalo než se rozjedl ze záčátku snědl max 30-50g ty první 125g skleničky jsme mívaly i na 3x a pak najednou skok a ted sní 200-250g jen to hvízdne a za 2 hodky se dožaduje sváči:grinning:
24. led 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ze zacatku Davam hipp bio hlavne dynecku je vyborna na traveni a vymeasovani a postupne Pridavam ostatni zeleninku mix hrasek kvetak . Mrkev nemuze me stavi a zatim jsme Jen na xelenince dle vyzkumu bio je pro zacatek nejlepsi nezatezuje ledvinky. Dnes jdu poprve varit batat s cuketou
3. únor 2015 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás tak půl na půl. Na první dítko jsem byla připravená - vše ze zahrádky nakrájené na kostky a zamražené (s prvním příkrmy jsme začínali v zimě). Takže jsem ze začátku spíš vařila a pak kupovala občas různé, hlavně HiPP a Hami příkrmy. U druhého budeme začínat teď v březnu a nějak jsem se zapomněla připravit :wink:. Ale asi než koupit koncem zimy chemickou mrkev z Tesca tak asi budu věřit, že sklenička je opravdu bio :dizzy_face: A budu se pomalu těšit na farmářské trhy a babiččinu zahrádku ....
3. únor 2015 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já dávám malému bio skleničky hipp, moc mu chutnají a jsou hodně kontrolované, tak můžu být v klidu. Kupovanou zeleninu mu nevařím, je plná pesticidů a nechci mu zatěžovat trávicí trakt.
4. únor 2015 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já to kombinuju, částečně kupované přesnídávky, pribináčky nebo Sunárky do ručičky, částečně vařím kašičky sama. Podle času a situace, kupované jsou výhodou na cesty, nebo když jsme ve městě. Malá snáší dobře i kupované, Sunárek vycucne za chviličku a shání se po dalším :D
18. únor 2015 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den maminky!

Studuji poslední ročník vysoké školy a v současnosti pracuji na diplomové práci týkající se dětské výživy. Můžete mi prosím pomoci vyplněním dotazníku? Velmi mi tím pomůžete!

http://nakup-detske-vyzivy.vyplnto.cz/

Dotazník se týká obecných nákupních zvyklostí při nákupu dětské výživy a je určen maminkám s dětmi do 3 let.

Moc Vám děkuji za ochotu a pomoc! Evča
17. bře 2015 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek