Prvé prikrmovanie, neprejedá sa? Mám jej dávať mliečko?

lenkan1993
4. pro 2014

Dobrý deň mamičky.Mám taký problém už 8 dní prikrmujeme a dcérka spapá všetko teraz jej robím jeden zemiačik a polku mrkvičky a nenechá nič potom ju idem dokrmiť mliečkom 180 ml a spapá aj to.Moja otázka je že či sa neprejedá nechcem aby jej bolo zle na bruško.Nemám jej dávať viac toho prírkmu a žiadne mliečko?Ďakujem za všetky rady 🙂

konikova
4. pro 2014

@lenkan1993 dokud dcerka otvira pusinku na prikrm, dala bych ji kolik si "rekne". Podle toho kolik sni, bych zkusila dat jeste to mlicko, ditko by melo vedet, zda ma dost a bude to odmitat. Nebo ji dejte mlicko az treba za pul hodiny at nema toho hodne zaraz. Chce to zkouset, treba ma jen zizen a potrebuje se napit, tak je to alepson u nas. Kazde ditko je jine a je treba na to prijit 🙂 tezko se takhle radi

lenkan1993
autor
4. pro 2014

@konikova dakujem vam za radu 🙂 urcite to vyskusam 🙂

espada
5. pro 2014

@lenkan1993 Moje malá jedla hned ze začátku až 300g příkrmu. Nabizela jsem jí, dokud jedla. Když měla dost, zavřela pusu a odstrkovala mi ruku se lžičkou. Dávala jsem jí k tomu na žízeň vodu z hrníčku a kupodivu pila. Láhev totiž odmítá. Pokud by nechtěla vodu, zkus čaj. Pak jsem jí na zkoušku nabídla prso a už nechtěla. Když něco nechutnalo, dala si na dojezení mlíčko. Zkoušej a ona si řekne.