Večerní kaše, která netíží

marketam3
14. črc 2017

Ahoj holky.
Malé je necelých 6 měsíců, a už asi měsíc na večer dávám kaši. Dost se tím zhoršilo spaní, protože velkou část noci v posteli tlačí, funí a prdí, až ji to budí. Zkoušela jsem od Nestlé rýžovou a od Hami rýžovo kukuřičnou. Bez příchutí, ty dávat nechci. Nemáte někdo tip na kaši co takhle netíží? Nebo dá se něčím kaše na večer nahradit? Díky

normalnimatka
15. črc 2017

jinak jak je furt diskutovaná ta kaše navečer nebo nenavečer - ono taky záleží, kdy ji dítěti dáte. myslim si, že kaše synovi večer normálně vyhovovala, ale dávala jsem ji vždycky aspoň hodinu a půl až dvě hodiny a půl před uspáváním. na noc měl už jen mlíko...
je zajímavý, že se tak kritizuje ta kaše, jak je těžká, ale hlavně, že matky většinou do dětí cpou DENNĚ příkrmy s masem, který je pro nehotový zažívaní ve vývinu taky pěkná lahůdka. proože si to přečetly v "odborný" příručce od zcela "nezávislý" firmy Hami, kterou dostali u svýho pediatra.

luckylee
15. črc 2017

@normalnimatka no a zas je to o informacich zejo.Mi taky rikala pedimudra,ze mam davat kasi na noc a v pulroce zkouset lepek piskotem,maso a jogurty kazdy den.😁

normalnimatka
15. črc 2017

@luckylee jo. jenže žijeme v době, která trpí přebytkem informací a nikdo se v nich neumí vyznat. existuje tady pár takzvanejch odborníků na to či ono téma, ale názory těchto odborníků se beztak lišej, tudíž je to o tom, na co zrovna narazíš a čemu/komu prostě věříš. když už se o to vůbec zajímáš....ono je jednodušší se řídit podle toho, co poprvý kde zaslechneš...

muhehehe
15. črc 2017

Já dávala v půl roce kaši od Hippu, jablečnou ,,Na dobrou noc". Dcera po ní neměla žádné potíže které popisuješ- což nemusí být kaší, ale dítětem, já vím. A nehodlám se tu pouštět do žádných polemik, prostě dávám jako tip, u nás dobrý... Kaši dostala tak v sedm, a pak v devět ještě mlíko, pak spát.

vercik83
15. črc 2017

Ja jsem ze stejněho důvodu nedávala kaše, ale polívky či co zbylo od oběda