Židlička Stokke tripp trapp. Jak jste spokojené?

stef9328
15. led 2020

Holky prosim pouze vlastni zkusenosti. Jak jste spokojene s touto zidlickou? Chci poridit pro 10mesicni a 3,5letou. Je vhodna i pripadne ke psacimu stolu do budoucna?
Dekuji za rady a zkusenosti😊

vanea
15. led 2020

Ahoj, máme u babičky Stokke a doma Jitro, jsou víceméně téměř k nerozeznání. Nosnost obou je okolo 100kg, takže vydrží určitě, udává se i nad 15 let, ale malému je 2,5, takže sezení u pracovního stolu ozkoušené nemáme, jen u jídelního. U Stokke se mi tehdy hodně líbilo sezení/ležení pro mrňousky a pak to vylepšené sedátko, Jitro má myslím jen látkové a o ležící variantě pro ty úplně malinké nevím. Jinak ještě dodám, že malý ji má asi od roku a židle dostává pěkně na zadek (odřená, oťukaná..), tak jsem možná ráda, že tu "dražší" má jen u babi, kde není v takovém zápřahu=)

dominika1986
16. led 2020

Máme asi půl roku, dceři je 2,5, takže už jsme rovnou pořizovali bez těch vložných sedátek na mimina. Fajn jsou ty různé polštářky, mají různé dle věku a barev. Židličku využíváme denně na jídlo, kreslení, hraní atd. Vypadá dobře a je kvalitní, díky vysoké nosnosti určitě bude sloužit ještě dlouho.

dandaa
16. led 2020

Máme ji od doby kdy se začínalo s příkrmy a měli k ní ten set pro nejmenší, což bylo super na krmení. Potom zase ten set kdy už dítě sedí. Teď už na ní nic nemáme, využívána je denně a občas na mi sedí i dospělý. Rozhodně za tu cenu stojí, je opravdu kvalitní.

125katulka125
16. led 2020

a kde jste ji koupili? nemůžu ji najít v žádném obchodě

journals
16. led 2020

@125katulka125 malvik, mybabystore - v obou kod ZNPM = 10% sleva
Tripp Trapp mame chvili a jsem z ni nadsena 🙂

luciehavelkova
16. zář 2020

@dandaa využívala jste k tomu ty pásy? Respektive je nutné je k tomu pořizovat?